» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Shko poshtė

Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga Majlinda prej Wed 17 Oct 2012, 21:37

Femrat dhe meshkujt nuk ndryshojnė shumė pėr nga mėnyra se si mund tė shprehin ndjenja tė caktuara. Por ata ndryshojnė vėrtet pėr nga mėnyra se si gėnjejnė.
Nėse njė grua ėshtė mė elegante nė mėnyrėn se si e pėrpunon njė gėnjeshtėr, meshkujt janė mė tė padjallėzuar por gėnjeshtrat e tyre janė mė lėnduese. Kur gėnjejnė gratė dhe cilat janė disa nga arsyet qė i detyrojnė vėrtetė ato? Tė gjithė gėnjejnė. Meshkuj dhe femra, pak apo shumė nuk ka rėndėsi. Ajo qė vihet re janė dallimet qė kanė edhe nė mėnyrėn se si gėnjejnė, si dhe arsyet qė i detyrojnė ata pėr tė gėnjyer.
Nuk ka dyshim se gratė thonė gėnjeshtra, nė mėnyrė tė konsiderueshme dhe shpesh. Edhe burrat bėjnė tė njėjtėn gjė. Megjithatė ėshtė provuar se njė grua ėshtė e aftė ta kuptojė menjėherė njė burrė qė gėnjen. Nėse konsiderojmė disa sondazhe qė janė bėrė dy vitet e fundit burrat gėnjejnė pesė deri nė gjashtė herė mė shumė se femrat. Nga ana tjetėr, gratė e bėjnė ēdo gjė nė njė mėnyrė mė profesionale.
Janė mė oratore dhe shfaqin mė pak pauza se burrat kur gėnjejnė. Burrat i plotėsojnė fjalimet me gjysma fjalėsh. Pėrveē kėsaj, gratė gėnjejnė nė njė mėnyrė mė elegante pa i bėrė tė tjerėt tė nxehen apo tė zemėrohen. Fatkeqėsisht, gėnjeshtra e meshkujve shpesh ėshtė shumė e guximshme dhe lėnduese.
- Disa nga arsyet: Gratė gėnjejnė qė tė ndihen rehat me veten e tyre, ndėrsa burrat gėnjejnė duke u pėrpjekur pėr tė krijuar njė imazh mė tė mirė pėr veten e tyre. Shpesh herė ato gėnjejnė duke i bėrė tė tjerėt tė dėgjojnė atė qė duan tė dėgjojnė. Pėr shembull 50 pėr qind e grave i gėnjejnė burrat e tyre pėr arritjen e orgazmės.
Gjithashtu gratė gėnjejnė pėr tė mbrojtur vetveten apo sepse nuk ndihen tė sigurta. Ajo qė kėrkojnė gratė ėshtė tė jenė perfekte, sidomos nė ditėt e sotme ku imazhi dhe pamja e jashtme po vlerėsohet mė shumė se ē’duhet. Kjo do tė thotė se gratė ndihen tė kėrcėnuara. Kjo pėrbėn dhe njė tjetėr arsye se pse gratė gėnjejnė. Fenomeni ndodh edhe kur arsyet janė banale. I thonė tė tjerėve se sa bukur ngjajnė kur nė tė vėrtetė nuk ėshtė ashtu ose se sa janė dobėsuar. Gėnjejnė pėr moshėn ose pėr njė kilogram mė pak tė peshės sė tyre apo edhe pėr rezultate tė marra nė teste qofshin kėto nė shkollė apo punė.
Burimi i shkrimit: /zeri.info/
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12096
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga jehonaa prej Wed 17 Oct 2012, 22:37

Flm Majlinda per ket shkrim, tani kuptova se kur meshkujt mundohen te mos e pranojn realitetin behen nervoz kur kupton femra realitetin e ai nuk e pranon

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6845
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga Njona prej Thu 08 Nov 2012, 17:35

nuk jan vetem femrat ato qe genjejn,por jan meshkujt ata qe genjejne madje i thon genjeshtrat aq te bukura saqe shumica e femrave jan naive te gjorat e skuptojn genjeshtrat e meshkujve qe thone

firma.................................................................................................................................................................................
Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA
(Mār'Gŭxīmīn Me'Godīt-Kŭnderšhtārīn Ńk'uhapźm-Ńrrug Po'iŃgrźj-Lapīdārin)
avatar
Njona

Shteti : Ne zemrat e atyre qe ka erresire
Postime : 140
Kyējet nė forum : 6125
Regjistruar mė : 07/11/2012
Profesioni : Maturante

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga Naki prej Fri 09 Nov 2012, 01:37

Njona shkruajti:nuk jan vetem femrat ato qe genjejn,por jan meshkujt ata qe genjejne madje i thon genjeshtrat aq te bukura saqe shumica e femrave jan naive te gjorat e skuptojn genjeshtrat e meshkujve qe thone
Hahahahahahahaa thua bukur i thone e?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Jan 2013, 18:10

Femrat dhe meshkujt nuk ndryshojnė shumė pėr nga mėnyra se si mund tė shprehin ndjenja tė caktuara. Por ata ndryshojnė vėrtet pėr nga mėnyra se si gėnjejnė. Nėse njė grua ėshtė mė elegante nė mėnyrėn se si e pėrpunon njė gėnjeshtėr, meshkujt janė mė tė padjallėzuar por gėnjeshtrat e tyre janė mė lėnduese. Kur gėnjejnė gratė dhe cilat janė disa nga arsyet qė i detyrojnė vėrtetė ato? Tė gjithė gėnjejnė. Meshkuj dhe femra, pak apo shumė nuk ka rėndėsi. Ajo qė vihet re janė dallimet qė kanė edhe nė mėnyrėn se si gėnjejnė, si dhe arsyet qė i detyrojnė ata pėr tė gėnjyer. Nuk ka dyshim se gratė thonė gėnjeshtra, nė mėnyrė tė konsiderueshme dhe shpesh. Edhe burrat bėjnė tė njėjtėn gjė. Megjithatė ėshtė provuar se njė grua ėshtė e aftė ta kuptojė menjėherė njė burrė qė gėnjen. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga jehonaa prej Tue 22 Jan 2013, 19:38

Nese nje Femer esht reale e sigurt se nuk do genjen,nese esht e mesuar me genjyer esht tjeter.... Persa i perket meshkujve i ze menjeher sepse menjeher ndryshojn gjerat sepse harrojn si kan genjyer.... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6845
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga albi prej Wed 23 Jan 2013, 12:56

femrat te pa moralshme gnjejn sepse kan deshir te dashurojn me shum meshkuj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga Eidisi prej Sun 27 Jan 2013, 02:23

Ne me genjeshtra te luajme mendjen po he Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6113
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga engji prej Sun 27 Jan 2013, 17:17

femrat jane te zonja me genjeshtrat
avatar
engji

Shteti : i pa ditur
Postime : 46
Kyējet nė forum : 6589
Regjistruar mė : 07/05/2012
Profesioni : PIANISTE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse dhe si gėnjejnė femrat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi