» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cjapi qė tė pėrshėndet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cjapi qė tė pėrshėndet

Mesazh nga Majlinda prej Fri 10 Aug 2012, 12:01

Njė cjap i talentuar, i cili di t’i pėrshėndet njerėzit, ka hequr dorė nga mundėsia pėr t’u shndėrruar nė yll. Pronari i kėtij cjapi konsideron se fama do tė mund tė ērregullonte psikikėn e tij.

Producentėt e shout tė popullarizuar britanik, “Got Talent”, ishin pėrpjekur tė bindnin pronarin e cjapit Darren, qė kafshėn e tij tė dėrgonte tė marrė pjesė nė kėtė shou. Pronari i cjapit ka refuzuar kėtė ofertė, pasi qė mendon se shfaqja para kamerave televizive dhe jurisė sė kėtij spektakli do tė ishte e dėmshme pėr shėndetin e cjapit. Cjapi Darren, 8-vjeēar, ėshtė kafsha e preferuar nė fermėn “White Post”, nė Farnsfield (Nottinghamshire), ku i pėrshėndet tė gjithė vizitorėt e kėsaj ferme.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi