» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femrat inteligjente dhe te thjeshta, mė tėrheqėse pėr meshkujt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Femrat inteligjente dhe te thjeshta, mė tėrheqėse pėr meshkujt

Mesazh nga Majlinda prej Tue 31 Jul 2012, 20:20

Shumica e femrave mendojnė se meshkujve u pėlqejnė femrat e grimuara, me flokė tė rregulluara dhe tė veshura me kosto tė lartė. Keni menduar se i tėrheq vetėm pamja fizike?Shkaku i stereotipave, pjesėtaret e gjinisė sė bukur shpesh janė nėn presion se gjithmonė duhet tė jenė apo tė duken tė pėrsosura. Edhe pse ndoshta tingėllon paksa e ēuditshme, meshkujt te femrat shpeshherė nuk e vėrejnė grimin apo tė brendshmet, pėr tė cilat ka shpenzuar njė pasuri tė tėrė.Pjesėtarėt e gjinisė sė fortė pėlqejnė gjėrat e thjeshta dhe ato natyrore. Keni menduar se e tėrheq vetėm pamja fizike? Nėse provoni ta poshtoni me komente, buzėqeshje, do ta kuptoni se ky ėshtė ēelėsi i suksesit.Inteligjenca, vetėbesimi, pjekuria emocionale, do t’ua bėjnė meshkujve me dije se nuk munden pa ju, jo diēka tjetėr.Nėse jeni veshur mė thjeshtė, ai me ju ndjehet mė rehat, e nėse vini e grimuar sė tepėrmi dhe me rroba tė shtrenjta, do ta frikėsoni. /zeri.info/
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11697
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat inteligjente dhe te thjeshta, mė tėrheqėse pėr meshkujt

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:03

Majlinda shkruajti:Shumica e femrave mendojnė se meshkujve u pėlqejnė femrat e grimuara, me flokė tė rregulluara dhe tė veshura me kosto tė lartė. Keni menduar se i tėrheq vetėm pamja fizike?Shkaku i stereotipave, pjesėtaret e gjinisė sė bukur shpesh janė nėn presion se gjithmonė duhet tė jenė apo tė duken tė pėrsosura. Edhe pse ndoshta tingėllon paksa e ēuditshme, meshkujt te femrat shpeshherė nuk e vėrejnė grimin apo tė brendshmet, pėr tė cilat ka shpenzuar njė pasuri tė tėrė.Pjesėtarėt e gjinisė sė fortė pėlqejnė gjėrat e thjeshta dhe ato natyrore. Keni menduar se e tėrheq vetėm pamja fizike? Nėse provoni ta poshtoni me komente, buzėqeshje, do ta kuptoni se ky ėshtė ēelėsi i suksesit.Inteligjenca, vetėbesimi, pjekuria emocionale, do t’ua bėjnė meshkujve me dije se nuk munden pa ju, jo diēka tjetėr.Nėse jeni veshur mė thjeshtė, ai me ju ndjehet mė rehat, e nėse vini e grimuar sė tepėrmi dhe me rroba tė shtrenjta, do ta frikėsoni. /zeri.info/
e kush ta tha kteeee ja paska fut kot tka genjy se meshkujt po stpan tlyer e tpispillosur sta varin sa per inte;ligjentet5 ua kan friken loll ecccccc studimi e ca studimiii
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi