» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tre gjėrat pėr tė cilėt meshkujt kanė nevojė nė njė lidhje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tre gjėrat pėr tė cilėt meshkujt kanė nevojė nė njė lidhje

Mesazh nga Majlinda prej Fri 20 Jul 2012, 00:24

Nėse doni qe lidhja juaj te funksionoje duhet tė keni parasysh tre detaje per te cilat meshkujt kanė me shumė nevojė.
Ja cilat janė ato:
Sipas specialisteve tė joshjes meshkujt kanė nevojė pėr tre gjėra kryesore kur janė ne njė lidhje: pėr nder, mirėnjohje dhe dashuri. Ata kanė shumė ego nė vetvete dhe duan te jenė te sigurt. Nėse mashkulli juaj bėn diēka qe juve iu pėlqen falėnderojeni. Lavdėrimet janė te rėndėsishme pėr ta. Ato i nxitin te bėjnė me shumė dhe mė mirė.
Pėr sa i pėrket dashurisė, duhet thėnė se kjo ka lidhje me seksin. Kontakti njerėzor ėshtė njė vlere thelbėsore. Meshkujt ashtu si edhe femrat kanė nevojė pėr pėrkėdhelje, ngrohtėsi dhe puthje.
Dashuria dhe seksi janė pjesė e jetės dhe janė mjaft te rėndėsishme pėr funksionimin e njė lidhjeje
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tre gjėrat pėr tė cilėt meshkujt kanė nevojė nė njė lidhje

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:07

Dashuria dhe seksi janė pjesė e jetės dhe janė mjaft te rėndėsishme pėr funksionimin e njė lidhjeje mese e sakt po mos harro se edhe femrat kan nevoj per to

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6562
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi