» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Maēoku bėhet kryetar komune

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Maēoku bėhet kryetar komune

Mesazh nga Majlinda prej Fri 20 Jul 2012, 00:22

Maēoku me emrin Stabs, ėshtė bėrė kryetar nderi komune nė njė qytet tė vogėl nė Alaskė. Ky maēok, derisa ishte ende njė kotele, kishte arritur tė bėhet njė faktor serioz politik nė kėtė qytet.
Gjatė zgjedhjeve presidenciale nė kėtė qytet tė vogėl, banorėve nuk u kishte pėlqyer asnjė kandidat, kėshtu qė kishin votuar pėr Stabsin.
Edhe pse funksioni i tij ėshtė vetėm i nderuar, Stabs ėshtė shumė i popullarizuar nė mesin e 900 banorėve tė qytetit Tolkitne, i cili falė tij ėshtė shndėrruar nė njė destinacion tė rėndėsishėm turistik nė atė zonė.
Banorėt e Tolkitnas janė krenarė me kryetarin e tyre dhe kanė respekt pėr pėrpjekjet e tij pėr tė promovuar turizmin. /zeri/
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11715
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi