» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Macet qė luajnė rok

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Macet qė luajnė rok

Mesazh nga Naki prej Sun 17 Jun 2012, 16:18

Njė amerikane qė ka trajnuar gjashtė mace pėr tė luajtur sė bashku nė njė bandė roku, ėshtė nė kėrkim tė njė gongu nė miniaturė. Trajnuesja e kafshėve, Samanta Martin, nga Ēikagoja, ka paraqitur njė kėrkesė nė “Craigslist” pėr njė person qė mund tė prodhojė njė instrument tė tillė.
Zonja Martin, banda e maceve tė sė cilės ėshtė pjesė e shfaqjes Akro-Mace, tha se ajo dėshiron ta zgjerojė repertorin e tyre.
Nė bandė aktualisht performojnė: Tuna nė kitarė bazė, Pinki nė kitarė ritmike, Nue nė organo dhe Dakota, Ualdo e Fiji nė perkusione. Nė shfaqje ka pasur edhe “artistė” tė tjerė tė ftuar si njė pulė qė luante nė tambura dhe cimbale.
/zeri.info/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17503
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Macet qė luajnė rok

Mesazh nga bora prej Sun 17 Jun 2012, 22:05

Sa mire kur te ken shfaqe me boni dh emu nje ftese

bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 8959
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi