» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


18 afrikanė nė “Euro 12”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

18 afrikanė nė “Euro 12”

Mesazh nga Majlinda prej Fri 15 Jun 2012, 00:28

Nė “Euro 2012” janė duke luajtur madje 18 futbollistė nga Afrika pėr kombėtare evropiane.
Ndėr mė tė njohurit janė: Mario Balotelli, Danny Welbeck, Patrice Evra. Ja lista complete e futbollistėve afrikanė nga Maroku: A. Rami (F), K. Boulahrouz (H), I. Affelay (H), Algjeria - K. Benzema (F), S. Nasri (F), Tunisi - S. Khedira (Gj), H. Ben Arfa (F), Ishujt e Artė - Nani (P), Senegal - P. Evra (F), Bregu i Fildishtė - J. Okore (D), Gana - J. Boateng (Gj), M. Balotelli (I), D. Welbeck (A), Nigeria A. Ogbona (I), Etiopia G. Selassie (C), Kongo - Y. M'Villa (F), RD Kongo - S. Mandanda (F), Angola - B. Matuidi (F).
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11814
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi