» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēmendet pas Ronės, mesazh nė Youtube (video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ēmendet pas Ronės, mesazh nė Youtube (video)

Mesazh nga Majlinda prej Tue 29 May 2012, 18:14

Kėnga e Rona Nishliut e ka impresionuar aq shumė njė australiane sa kjo e fundit ka vendosur t’i dedikojė njė videomesazh qė e ka postuar nė Youtube.
Vajza australiane, njofton Portali Albeu, uron Shqipėrinė pėr vendin e 5 qė mori nė Eurovision edhe pse nuk ėshtė dakord me kėtė renditje.
Sipas fanses, kėnga e Ronės “Suus” meritonte vendin e parė.
“Nėse unė do tė kisha tė drejtė vote, do tė votoja vetėm pėr ty”, thotė vajza nė mesazhin drejtuar Ronės.
Por vajzės nė fjalė, nuk i ka pėlqyer vetėm kėnga por e gjithė performanca e Ronės, modeli i flokėve, zėri etj. /albeu/avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11820
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēmendet pas Ronės, mesazh nė Youtube (video)

Mesazh nga bora prej Tue 29 May 2012, 18:27

E ajo ka nje ze shume te mire normal qe do te bente shume njerez per vete.
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10183
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi