» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dhelpra e penduar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dhelpra e penduar

Mesazh nga Naki prej Fri 25 May 2012, 21:44

Njė ditė, dhelpra u ndje keq. Thirri rreth saj tė gjithė dhelpėrushėt e vet dhe filloi t’iu thoshte me njė fill zėri:
- Bijtė e mi, ndoshta erdhi ora e fundit pėr mua. Ndiej qė brenda meje po mė bren ndėrgjegjja qė kam ngrėnė aq shumė krijesa tė gjora: pula, rosa, pata, gjela deti…
Sa shumė viktima tė shkreta vetėm nga dinakėria ime!
Nė atė moment u dėgjua kėnga e njė pule. Dhelpra pati njė fėrgėllimė dhe mbylli sytė. Dhelpėrushėt patėn frikė se mos nėna e tyre ishte nė prag tė vdekjes dhe u shtrėnguan rreth saj.
Kėnga e pulės u dėgjua prapė, akoma mė afėr. Dhelpra pati njė fėrgėllime tjetėr, por kėsaj radhe u pasua nga hapja e syve.
Sytė i dukeshin tė gjallė dhe i shkėlqenin, shumė mė ndryshe nga sytė e dhelprės nė agoni. Nė fakt, e sėmura e gjorė kėrceu pėrpjetė dhe u ul buzė shtratit.
- Ja se ēfarė mė duhet qė tė ēlirohem nga tė gjitha makthet!
Dhe u lumturua e gjitha kur pa dhelpėrushėt tė dilnin nga strofka pėr t’u kthyer pas njė minute me pulėn gati si… ilaē pėr mamushin e tyre.
Ėshtė mirė tė mos i besosh shumė pendimit tė tė kėqijve.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18625
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhelpra e penduar

Mesazh nga bora prej Sun 27 May 2012, 22:07

E vertete eshte.
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10081
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhelpra e penduar

Mesazh nga BeLti prej Mon 28 May 2012, 00:25

Interesante dhe shum e vertete. cig

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9130
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhelpra e penduar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi