» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Virgjeria treguesi i kultures.........

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Virgjeria treguesi i kultures.........

Mesazh nga sevi prej Sat 19 May 2012, 14:39

Na ishte njehere dikur .... ka qene fillimi i nje prralle.
Njerzit po ndertojne pushimore e tenda ne hene ju akoma diskutoni per virgjinitetin nje e mete e trevave te Ballkanit e ne veqanti e trevave shqiptare.
avatar
sevi

Postime : 53
Kyējet nė forum : 10176
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria treguesi i kultures.........

Mesazh nga Naki prej Sun 20 May 2012, 00:55

sevi shkruajti:Na ishte njehere dikur .... ka qene fillimi i nje prralle.
Njerzit po ndertojne pushimore e tenda ne hene ju akoma diskutoni per virgjinitetin nje e mete e trevave te Ballkanit e ne veqanti e trevave shqiptare.
Sevi tema eshte virgjiniteti jo Teknologjia mos ke ngaterru teme Neutral Neutral Neutral Neutral ēlidhje ka kjo me henen. Nese ke mendu " na ishte njehere komunizmi dhe izolimi.. dhe na erdhi demokracia..." do te kisha perkrahur dhe kuptuar por tani vertet nuk po te kuptoj Smile .

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17836
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria treguesi i kultures.........

Mesazh nga bora prej Sun 20 May 2012, 10:23

Naki veshtire te kuptosh psikologjine e nje femre Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9292
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria treguesi i kultures.........

Mesazh nga Naki prej Sun 20 May 2012, 14:30

Ndoshta Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17836
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria treguesi i kultures.........

Mesazh nga Lerti prej Fri 25 May 2012, 18:29

Normal qe eshte tregues i kultures dhe krenari.
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 10413
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria treguesi i kultures.........

Mesazh nga Naki prej Fri 25 May 2012, 19:50

E madhe ka qene inxhja Nazli krenohet fshati me te kush kurr sun i ka thene ke fjet me Murselin, Veselin, Mahmutin, Hajdarin ... edhe hoxhonica nuk ka arrit ti mbyll te gjitha birat e saj me pambuk: Ah cka eshte virgjeria se lun topi nuk futet dot as pambuku . Nuk besoj se do lind dhe nje inxhe si kjo apo jo Skender

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17836
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria treguesi i kultures.........

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:18

e pse jam minorene smlejohet me diskutu per tema t tilla un mendoj se ka njerez qe paragjykojn nje vajz e nese esht e virgjer e nese esht jo...lum atij mashkulli qe i dhurohet dicka e till sepse nje femer ka kultur respekt per veten me pas ta respektoj nje mashkull

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5848
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria treguesi i kultures.........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi