» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nderrimi i ngjyrave (sfondi) ne tabela on mouse over!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nderrimi i ngjyrave (sfondi) ne tabela on mouse over!

Mesazh nga Naki prej Fri 25 May 2012, 02:33

Kodi:

<TABLE BORDER="2" CELLPADDING="2" WIDTH="100%">
<TR onMouseover="this.bgColor='#d1000'"onMouseout="this.bgColor='#FFFFFF'">
<TD>Emertimi 1</TD>
</TR>
<TR onMouseover="this.bgColor='#cccccc'"onMouseout="this.bgColor='#FFFFFF'">
<TD>Emertimi 2</TD>
</TR>
<TR onMouseover="this.bgColor='#234567'"onMouseout="this.bgColor='#FFFFFF'">
<TD>Emertimi 3</TD>
</TR>
</TABLE>
Kliko ne Spoiler te shifni tutorialin se si duket
Spoiler:


Emertimi 1
Emertimi 2
Emertimi 3
Mos harroni ju mund ti perserisni emertimet sa te doni.
NJOFTIM: mos te ju hamend perse nuk ndryshohen ngjyra kur vendosim mousin ne tabela. Ne post message bllok nuk reagon por kur ta vendosni ne widgets (portal apo home page) eshte funksional. per ta pare tutorialin kopjoni kodin dhe vendosni ne html parashikues dhe e shifni si duket. HTML Parashikuesin mund ta gjeni: ♣ Kėtu kliko

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nderrimi i ngjyrave (sfondi) ne tabela on mouse over!

Mesazh nga Skender prej Tue 29 May 2012, 19:27

Te une spo del Sad
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11248
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nderrimi i ngjyrave (sfondi) ne tabela on mouse over!

Mesazh nga Naki prej Wed 30 May 2012, 17:30

Skender ketu ne post box normal qe nuk veren reagimin per ate e dhashe linkun ne skjarim kontrollje ne html parashikues. Ky sfond normal se reagon kur vehete ne vendin e duhur Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nderrimi i ngjyrave (sfondi) ne tabela on mouse over!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi