» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


hi nga jehona

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

hi nga jehona

Mesazh nga jehonaa prej Fri 18 May 2012, 18:34

mirsejugjeta jam Jehona nga Prishtina duke shfletu neper google gjeta ket web te bukur dhe u regjistrova besoj do kaloj mir ketu

jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 5342
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 19 May 2012, 04:42

Mirsena keni aritur Jehona, mos dysho se do kaloni mire.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile

Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 9850
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga Annika prej Sat 19 May 2012, 09:06

Mire se erdhe ne forumin Jehona

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***

Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga jehonaa prej Sat 19 May 2012, 10:28

flm Rrezon@ dhe Annika mirsejugjeta

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...

jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 5342
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga Majlinda prej Sat 19 May 2012, 15:02

Mire se ke ardhur Jehonaa flower

Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 10593
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga Naki prej Sat 19 May 2012, 16:15

Mire se na gjete jehona na trego cka ke qejf e qka jo ta dime si te presim se nganjehere nuk i dime zakonet dhe adetet e mund te gabojme Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17500
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga jehonaa prej Sat 19 May 2012, 21:11

flm dhe mkirsejugjeta Majlinda dhe Naki

si zakonisht mund ti dini zakonet dhe adetet e shqiptareve

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...

jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 5342
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga Naki prej Sun 20 May 2012, 15:19

Ok jehonaa ndihu e lire si ne shtepin tende

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17500
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga bora prej Sun 20 May 2012, 15:27

mire se erdhe ne mes nesh e dashur

bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 8956
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga jehonaa prej Sun 20 May 2012, 20:41

Flm mela mirsejugjeta

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...

jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 5342
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga Katilja prej Tue 01 Oct 2013, 20:26


firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5512
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi nga jehona

Mesazh nga Sponsored content Today at 15:07


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi