» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Katundarėt po bėhen qytetar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Katundarėt po bėhen qytetar

Mesazh nga Naki prej Thu 17 May 2012, 01:04

Disa katundarė tė fshatrave Kurvelesh, Muqibab, Gjylekar, Gjylekresht etj.. kanė vendosur tė japin fund katundarizmit dhe tė quhen tani mė Qytetar .
Ky vendim vjen pasi qė katundarėt tani i kanė lėnė lopėt edhe delet dhe po vozisin BMW-ja , po dėgjojnė nė MP3-sha dhe spo hajnė mo buk e krip por po pijnė Red Bulla , dhe e ndjejnė vetėn qytetar .
Ne kemi marrėnė pyetje njė fėmijė , njė tė ri , dhe njė plak .
Kėshtu u pėrgjigj fėmija.
“Unė nuk mund tė quhem katundar pasi qė e kam babin nė Gjermani , axhėn nė Itali etj , unė kam pare me killa , dhe blej qka tė dua , Hosta ,Dedicated Servera etj etj . She shpresojė qė tėtjerėtė tė mė shohinė siė qytetarė .”
Kurse i riu deklaroi kėshtu:
“Pra qysh pe shini edhe vet , na i kena tona kushtet per mu kan qitetar se tash spi thojm mo dritares penxhere , spi thojm mo spitalit ballnic , spi thojm mo karikes stalic , edhe atyne haleteve tash pi thojm penis e vagin . ”
Ndėrsa plaku me entuziazėm u pėrgjigj:
“Shiqoni , katundat tona gjeth jan kon tpart pėr me pleqnue , e kena zon venin e par per mi mjel lopt , edhe menoj se e meritojm mi ba katunin ton qytet . ”

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18547
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi