» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


pershendetje nga mona

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

pershendetje nga mona

Mesazh nga mona krasniqi prej Sat 12 May 2012, 04:46

mirse ju gjeta jam mona nga Skenderaj rastesisht gjeta ne google ket web dhe me pelqeu shum prandaj jam regjistruar te jem ne mesin e juaj dhe besoj do ja kaloj mir me ju
avatar
mona krasniqi

Shteti : ...
Postime : 59
Kyējet nė forum : 6202
Regjistruar mė : 12/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga mona

Mesazh nga BeLti prej Sat 12 May 2012, 14:00

Pershendetje Mona, mire se erdhe !

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9127
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga mona

Mesazh nga Naki prej Sat 12 May 2012, 15:01

;hi; mona mire se ne gjete

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga mona

Mesazh nga bora prej Sat 12 May 2012, 16:18

Mona mire se erdhe mes nesh
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10078
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga mona

Mesazh nga mona krasniqi prej Sat 12 May 2012, 20:47

faleminderit per mirepritjen e juaj ju pershendes
avatar
mona krasniqi

Shteti : ...
Postime : 59
Kyējet nė forum : 6202
Regjistruar mė : 12/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga mona

Mesazh nga Annika prej Sat 12 May 2012, 22:17

Mire se erdhe ne forumin Mona

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14665
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga mona

Mesazh nga albi prej Sun 13 May 2012, 13:33

mir se erdhe mona ne mesin ton
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga mona

Mesazh nga mona krasniqi prej Sun 13 May 2012, 19:29

faleminderit dhe mir se ju gjeta
avatar
mona krasniqi

Shteti : ...
Postime : 59
Kyējet nė forum : 6202
Regjistruar mė : 12/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga mona

Mesazh nga Katilja prej Tue 01 Oct 2013, 20:27


firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga mona

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi