» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njeriu mė i shkurtėr do grua

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga Naki prej Wed 09 May 2012, 04:59


Khagendra Thapa Magar, nepalezi i konsideruar si njeriu mė i vogėl nė botė, ka zbuluar me rastin e 18-vjetorit se dėshiron si dhuratė njė grua, natyrisht nė tė njėjtėn gjatėsi me tė.
Magar, i cili nuk i kalon 60 centimetrat, tashmė ka arritur tė bėjė tė mundur thyerjen e rekordit tė tė famshmit Pin Ping me gjatėsi prej 73 centimetrash.
“Tani qė i mbusha 18 vjeē - ka pranuar Khagendra, adhurues i vallėzimit dhe karatesė - besoj se nuk do tė ketė mė pengesa nė zyrtarizimin e rekordit tim. E mė pas pres njė mal me propozime… Ndonėse, ėndrra ime mė e madhe nė tė vėrtetė ėshtė tė kem njė grua, tė gjatė pak a shumė sa unė, me tė cilėn dua tė sjell nė jetė tė paktėn katėr fėmijė”, tha ai.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga bora prej Wed 09 May 2012, 08:16

ahahahhahahaha pse mos te kerkoje grua moshen e ligjshme e ka dhe gati per martese eshte aahahahahahahaha Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10072
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga Majlinda prej Wed 09 May 2012, 18:28

Po kush do ta marr kete cfar te mire shef te ky !?
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11709
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga Naki prej Wed 09 May 2012, 18:38

Majlinda shkruajti:Po kush do ta marr kete cfar te mire shef te ky !?
Kolege gjithmone fokusohesh ne pamje vizuele te nxjerrjeve te deshmise gje qe eshte gabim ngase nuk fokusohemi ne detaje dhe pikat dominante te nje deshmie. Une mendoj se nese shiqohet dhe fokusohemi ne mes ngjyres portokalli dhe blu ky njeri i ploteson kushtet me mire se ne per nje grua Very Happy Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga bora prej Wed 09 May 2012, 20:34

sa folozof qe me je ahahahaahahah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10072
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga Lerti prej Fri 11 May 2012, 02:18

Naki shkruajti:
Majlinda shkruajti:Po kush do ta marr kete cfar te mire shef te ky !?
Kolege gjithmone fokusohesh ne pamje vizuele te nxjerrjeve te deshmise gje qe eshte gabim ngase nuk fokusohemi ne detaje dhe pikat dominante te nje deshmie. Une mendoj se nese shiqohet dhe fokusohemi ne mes ngjyres portokalli dhe blu ky njeri i ploteson kushtet me mire se ne per nje grua Very Happy Cool
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Naki ke nje kafe nga une Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11193
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga e_jona_kosova prej Fri 11 May 2012, 22:43

Hahahahahah sa kam qesh edhe nga une ka nje kafe veq ishalla nuk ne gjen Majlinda se na piu e zeza. Hahahahah
avatar
e_jona_kosova

Shteti : Kosova
Postime : 33
Kyējet nė forum : 10789
Regjistruar mė : 11/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga Naki prej Sat 12 May 2012, 15:02

e_jona_kosova shkruajti:Hahahahahah sa kam qesh edhe nga une ka nje kafe veq ishalla nuk ne gjen Majlinda se na piu e zeza. Hahahahah
ne telashe jemi nga policet jona kujdes se te dyja kan revolet Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga bora prej Sat 12 May 2012, 16:14

Naki shume kafe per propozim por kujdes por me shume vajzat se ti vet e gjen zgjidhjen
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10072
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga Naki prej Sun 13 May 2012, 04:51

Jo jo pa merak ta kam dhene fjalen kafen me ty. Po kete Khagendra Thapa Magar a do e ftojme a jo Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga bora prej Sun 13 May 2012, 09:57

mos te bohemi qe keqinje ftojme gjo nuk na gje Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10072
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu mė i shkurtėr do grua

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi