» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kanal televiziv vetėm pėr qenė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kanal televiziv vetėm pėr qenė

Mesazh nga Majlinda prej Sun 22 Apr 2012, 02:11

Operatorėt e televizionit kabllor nė SHBA, nė ofertėn e tyre e kanė radhitur njė program televiziv tetorėsh tė dedikuar pėr qentė, me qėllim tė argėtimit tė kėtyre kafshėve shtėpiake, derisa pronarėt e tyre ndodhen nė punė.
“Kuadrot i xhirojmė mu nga perspektiva e qenit”, ka thėnė producenti ekzekutiv i kanalit “DogTV”, Gilad Newman, duke shtuar se nė program nuk ka tinguj tė papritur, si tė shtėnat nga pistoleta, shpėrthimet apo muzikė heavy metal.
Newman po ashtu ka thėnė se produksioni duhet t’i rregullojė ngjyrat, nė mėnyrė qė fotografinė t’ia pėrshtatė mėnyrės sė si shikojnė qentė. Pasi qė qentė e shohin tė kaltrėn dhe tė verdhėn, mirėpo jo edhe ngjyrėn e kuqe dhe tė gjelbėr, programi ėshtė pėrshtatur nė atė mėnyrė qė qentė tė mund ta pėrcjellin.
Pėrmbajtja pėrditėsohet vazhdimisht. Po ashtu, tingujt pėrpunohen nė mėnyrė tė veēantė, duke e shtuar muzikėn e kompozuar nė mėnyrė tė posaēme pėr qentė. /zeri.info/
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11697
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi