» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Djaloshi qė “vizitoi” parajsėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Djaloshi qė “vizitoi” parajsėn

Mesazh nga Naki prej Tue 03 Apr 2012, 03:06

Njė djalosh nga Nebraska nė SHBA i ka habitur tė gjithė, pasi ka deklaruar se ka takuar motrėn e tij nė parajsė.
Colton Burpo ishte sėmurė rėndė nga njė sėmundje dhe po operohej. Pas operacionit ai u ka thėnė prindėrve se kishte takuar motrėn e tij, e cila nuk kishte ardhur kurrė nė jetė pėr shkak se e ėma kishte abortuar njė vit pėrpara se tė lindte Colton.
Pėr mė tepėr, prindėrit nuk kishin folur kurrė me djalin e tyre pėr kėtė ēėshtje.
Burpo ishte nė sallė operacioni dhe mjekėt nė njė rast menduan se e humbėn atė. Ai thotė se nė atė momente kishte parė tė motrėn qė i kishte shprehur kėnaqėsinė qė po e takonte. “Jam e lumtur qė kam dikė nga familja kėtu lart”, i kishte thėnė ajo.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi