» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Naki prej Fri 23 Mar 2012, 21:15

E rrallė dhe e paparė, njė plakė plot 82 vjeēe greke, ka bėrė seks pėr herė tė parė nė jetė, me njė tė ri shqiptar por akti i nxehtė nėn avuj epshi e ka rrėmbyer tė tėrėn aq sa ka pėrfunduar nė spital.
Ngjarja ka ndodhur nė Greqi, raporton korrespondenti i agjencisė NOA, i cili citon burime zyrtare nga Qendra Spitalore e Athinės.
E tani qė ėshtė 82 vjeē, duket se ka zėnė mend. Fitimtar, ka qenė njė djalosh shqiptar vetėm 32 vjeē. Ai, ishte mashkulli i vetėm i jetės sė saj, mashkulli qė e ēvirgjėroi.
E moshuara u dėrgua nė repartin e Patologjisė. Por plakės i vinte zor tė tregonte tė vėrtetėn dhe fillimisht tha se ishte rrėzuar dhe ishte lėnduar e kishte pasur hemorragji.
Pak mė vonė, qė tė dy kanė pranuar tė vėrtetėn, duke rrėfyer se plaka kishte qenė e virgjėr dhe kishte pasur gjakderdhje andaj duhej dėrguar nė spitalin gjinekologjik ku tė mund tė merrte mjekimin e duhur.
Njė mjek obstetėr ka vizituar plakėn dhe ajo i ėshtė nėnshtruar njė operacioni delikat.
Gruas plakė i ėshtė kėrkuar tė konfirmojė nėse ishte pėrdhunuar dhe nėse donte tė denonconte 32-vjeēarin. Pėrgjigjja e plakės plot humor, ishte: “Jo mor jo, doja vetė pa bėra seks me tė, edhe pse isha e virgjėr. Tani qė ia hodha, uroj qė herėn tjetėr tė jetė mė e bukur e mė shumė ta shijoj”.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 24 Mar 2012, 00:56

Ahahahah sa per tu habitur!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11071
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Naki prej Sat 24 Mar 2012, 01:02

Ta shofim shkrimin e radhes kur del nga spitali Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 24 Mar 2012, 01:09

ta shikojme mos ka shkuar te qepet perseri!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11071
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 25 Mar 2012, 17:40

NAKI-na mbaj ne iformacion per keete ngjarje dhe sa mund te jet e vertet kjo informat,,,

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9968
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi