» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Qeni mė muskuloz nė botė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Qeni mė muskuloz nė botė

Mesazh nga Naki prej Thu 22 Mar 2012, 22:09


Quhet Wendy dhe ėshtė cilėsuar si qeni mė muskuloz nė rruzullin tokėsor. Nė moshėn 4-vjeēare peshonte 27 kilogramė, dyfishin e peshės normale qė kanė qentė e racės sė tij nė tė njėjtėn moshė. I pėrket racės “whiper”, por mund tė ngatėrrohet me lehtėsi me njė qen tė racės “pit bull”.
Pronarja e tij quhet Ingrid Hansen dhe jetojnė te dy nė njė provincė tė Kanadasė. Wendy-n, e thėrrasin Arnold Schwarzenegger ose ndryshe qeni kaba, si pasojė e formės sė tij fizike.
Muskujt e tij nuk janė rezultat i njė stėrvitjeje tė vazhdueshme dhe as i pėrdorimit tė medikamenteve apo stimuluesve tė ndryshėm, por ėshtė rezultat i njė sėmundjeje gjenetike qė shkakton rritjen e tepruar tė muskujve.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18718
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qeni mė muskuloz nė botė

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 23 Mar 2012, 06:26

Ia paskan ngope bythen me steroide, ku ta din qeni i shkrete se ia demtojne zembren!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi