» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nxjerr nė shitje virgjėrinė, oferta kalon njė milion sterlina!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nxjerr nė shitje virgjėrinė, oferta kalon njė milion sterlina!

Mesazh nga Naki prej Mon 05 Mar 2012, 22:10

Nuk dinė se ēfarė ēmendurie tė bėjnė njerėzit pėr tė luftuar krizėn ekonomike.
Njė vajzė 21-vjeēare nga Belgjika me emrin Noella ka nxjerrė nė shitje virgjėrinė e saj.
Oferta tė shumta dhe goxha tė konsiderueshme kanė mbėrritur menjėherė pas publikimit tė ofertės sė vajzės.Njė milion serlina ėshtė shifra mė e lartė qė i ėshtė ofruar vajzės qė tė bėjė seks me kėtė person.
Pėr tė gjithė ata qė mund tė kenė dyshime pėr virgjėrinė e saj, 21 vjeēarja ka vėnė nė dispozicion njė raport mjeksor, i cili tregon faktin se ajo ėshtė e vergjėr.
Dukė parė kėto shifėra marramendėse tė larta, duket se tashmė "virgjėria" ėshtė bėrė njė gjė qė gjendet shumė rrallė.
Nga ana tjetėr thuhet se pas kėsaj,shumė vajza nuk do tė nxitohen tė humbasin virgjėrinė pėr kėnaqėsi seksuale tė momentit ose sepse dashurojn

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nxjerr nė shitje virgjėrinė, oferta kalon njė milion sterlina!

Mesazh nga bora prej Thu 31 May 2012, 13:39

Bo bo u prish dynjoja Cool Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10009
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nxjerr nė shitje virgjėrinė, oferta kalon njė milion sterlina!

Mesazh nga Naki prej Thu 31 May 2012, 18:11

mela shkruajti: Bo bo u prish dynjoja Cool Very Happy
Pse u prish moj per nje cope mishi nuk prishet jo Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nxjerr nė shitje virgjėrinė, oferta kalon njė milion sterlina!

Mesazh nga bora prej Thu 31 May 2012, 19:19

ahahahahahahhahahha po mendje mendje eshte kjo dynjo
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10009
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nxjerr nė shitje virgjėrinė, oferta kalon njė milion sterlina!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi