» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Mesazh nga Naki prej Sun 19 Feb 2012, 04:16

Nėntė ēifte lidhėn kurorė nė ceremoninė e parė tė martesės masive lakuriq, e cila u organizua nė Xhamajka.
Ceremonia e martesės u organizua nė plazhin Negril. Dhėndurėt kishin tė veshur vetėm kravata flutur, ndėrsa nuset kishin vėnė vetėm bizhuteritė dhe vellon.
Trupat i kishin zbukuruar me ngjyra. Ndėr mė shumė se 100 tė regjistruar u zgjodhėn vetėm 10 ēifte tė cilėt patėn fatin tė martohen lakuriq, por njėri prej ēifteve hoqi dorė njė ditė para ceremonisė. /Telegrafi/

Naked tourist couples exchange wedding vows in... by Zoomin_UK

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Mesazh nga New Born prej Mon 20 Feb 2012, 20:47

qeta jan matzi se gjoja skan marre az nuk besojn nzot//////////// xhamajk ma

New Born

Shteti : .... far away
Postime : 1
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Mesazh nga albi prej Mon 20 Feb 2012, 23:18

degjenerim
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi