» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Shko poshtė

Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Albina Kosova prej Fri 02 Dec 2011, 20:06

Natyrisht se gjithnje nuk jane me te drejte keto konstatime te femrave, por ja qe ato, nga keto gjera fillojne te krijojne bindje ashtu automatikisht. Keto gjera femrave u krijojne njefare baze ku do ta themelojne mendimin dhe bindjen e tyre. Nese ke gazete ne duar, ajo do te konstatoje se je mire i informuar dhe bashkebisedues interesant. Nese me vete ke marre qenin, atehere ajo do te kuptoje se je tip vetmitar dhe se je shume i pershtatshem si baba i femijeve te saj. Profesori i psikologjise, Michael Cunningham nga universiteti Lousville thote: “Per te kuptuar se ēfare eshte prodhimi, sot gjithkush shikon ne paketim. Nese njehere keni mbetur te zhgenjyer nga prodhimi, heren tjeter me teper rendesi do t’i kushtoni paketimit. Dhe kur tashme ka mbledhur dhe perpunuar mjaft materiale, do te filloje te studioje faktin se ēfare eshte interesante te nje mashkull per syte e femres.
avatar
Albina Kosova

Shteti : Kosova
Postime : 9
Kyējet nė forum : 7056
Regjistruar mė : 26/11/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga benita krusha prej Thu 08 Dec 2011, 08:56

Thjeshtesia mbi te gjitha, intelegjenca dhe durimi.
Ne pamje te pare, thjeshtesia verehet ne qendrim ecje dhe mimika gjat bisedes
Intelegjenca verehet nga menyra se si e sjell biseden rreth vetes, rreth teje, apo rreth te pergjithshmes
Durimi verehet vetem nese ju o femra dini te mos jepeni qe ne start por te matni durimin e tij kundrejt teje.
dhe negative ne sy te nji femre do e cekja: vetebesimi i tepert i meshkujve ne pamjen e tyre fizike, apo thene me mire vetlavderimi i tyre. Nje mashkull qe ne takimin e pare te flet me shume per veten duke thene un jam...un kam... ai nuk te duhet sepse e do veten me shum se gjithqka, dhe perderisa ne takimin e pare e tera qe te pyet eshte si je dhe me qfare merresh dhe me pas i futet muabetit per veten. te dashura goca, ai nuk ju duhet. Smile

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8639
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Lerti prej Wed 16 May 2012, 21:47

Dashnori i mire eshte sikurse detergjenti i shtrenjte
1. Reagon shpejt.
2. Vepron thellsisht.
3. Esht i aromatizuar.
dhe qka esht ma me rendesi nuk len gjurma.
Ky tip duhet te pelqehet.
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11592
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Naki prej Wed 16 May 2012, 22:37

Lerti shkruajti:Dashnori i mire eshte sikurse detergjenti i shtrenjte
1. Reagon shpejt.
2. Vepron thellsisht.
3. Esht i aromatizuar.
dhe qka esht ma me rendesi nuk len gjurma.
Ky tip duhet te pelqehet.
Obobobo ku eshte polici ketu Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 22:39

rruges duke shkuar ne vend ngjarje Naki
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Naki prej Wed 16 May 2012, 22:41

mela shkruajti:rruges duke shkuar ne vend ngjarje Naki
Neutral Neutral Neutral po pra ka harru ajo piken 4 Neutral Neutral Neutral Neutral nejse se gjithmone keshtu ngutet cti besh kolege e kam Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 23:41

pse dhe ai police eshte Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga mona krasniqi prej Thu 17 May 2012, 05:54

pelqejn te puthin sa me shum bretkoca per me gjetur princin e duhur
avatar
mona krasniqi

Shteti : ...
Postime : 59
Kyējet nė forum : 6595
Regjistruar mė : 12/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga bora prej Thu 17 May 2012, 08:17

jo jo se me imore me rradhe bretkosat nuk ka ashtu po me shikomin e pare e gjejne princin ato po he Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga ZeQo prej Thu 17 May 2012, 18:24

o njerez kur ikam pasur 16 vjet kam shkuar te dajt dhe me nje nuse te nje kojshie e kam provu sefte
ajo se kishte pasur burrin aty , e kishte pasur ne gyrbet dhe shkova ne oborr per te mbushur uje po me thot ejambush mbrenda
dhe une pranova kur hyra mbrenda ajo ma mbylli deren dhe e mu afrua dhe fillo te me zhvesh une pranva dhe me mbajti afro 25 min hde aty ishte nje knaqesi e madhe per mua femna kurtkallet nuk kqyr shum jo ngone migjen
avatar
ZeQo

Postime : 12
Kyējet nė forum : 8305
Regjistruar mė : 03/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Naki prej Thu 17 May 2012, 18:51

ZeQo shkruajti: per mua femna kur tkallet nuk kqyr shum jo ngone migjen
I ke rene pikes Zeqo tregoj Lertit aman dergoja nje mesazh privat Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga albi prej Thu 17 May 2012, 22:37

femrat i pelqejn ata si japin shum komplimente dhe dashuri
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12036
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Naki prej Sat 16 Jun 2012, 20:31

Nuk dashta te komentoj ne kete teme dashta te kycem vetem me humore por me sa duket me duhet. Une nuk di shijen e juve femrave ke pelqeni ju e kend jo. Mirpo me lejoni te ju them dicka qe ndoshta ju hyne ne pune juve femrave. Mendimin mashkullor mbi ju dhe pelqimet e juaja.
Nese besoni ju se perntenerit tuaj nuk i ineterson asgje cka pelqeni cka veproni atehre jeni shume gabim. Ne meshkujt shohim gjithcka me shume imtesi tek ju femrat, madje mund te them se shofim edhe qimet me te vogla ne kembet, mbi buzet tuaja etj etj.... Ne mund te permbahemi dhe te ua bejme rrafsh sipas situatave, ndjenjave, fjaleve, sjelljeve etj... Mos harroni se edhe ne meshkujt dime cka ju pelqeni e cka nuk pelqeni. Por ju shume pak dini cka ne pelqejme. Ju harroni shume shpejt se edhe ne meshkujt ndihemi te plagosur, te poshtruar, te keqtrajtuar, te lene pas dore dhe te pakuptuar. Ju nuk mund ta vreni kete ngase gjithmone deshironi qe ju te jeni ne qender te vemendjes pa i kushtuar rendesi atij qe vertet te pelqen dhe humbet pas teje. Vetem kur ne largohemi atehere ju e kuptoni.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga bora prej Sun 17 Jun 2012, 22:11

Ta them une o Naki pse ndodh kjo se dhe ju ashtu silleni me femrat qe i harroni i leni mas dore etj etj ok, dhe kujtoheni per to vetem kur keni nevoje.
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Majlinda prej Tue 19 Jun 2012, 16:26

Meshkujt nuk i pelqejnė femrat tė cilat vazhdimisht ankohen se janė: tė trasha, tė dobėta, tė vogla, tė gjata... Pajtohu me atė qė ke, pra ji e kėnaqur me pamjen tuaj. Ndonjė mashkull ketu ? Me thuani e kam tė drejtė apo gabim !
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Naki prej Tue 19 Jun 2012, 21:09

Majlinda shkruajti:Meshkujt nuk i pelqejnė femrat tė cilat vazhdimisht ankohen se janė: tė trasha, tė dobėta, tė vogla, tė gjata...
Silli ne interviste se ka ndonje menyre qe pajtohemi disi

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga albi prej Wed 20 Jun 2012, 00:09

meshkujt zakonisht nuk u pelqejn femrat si flasin shum dhe kurr sja qillojn hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12036
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga bora prej Tue 26 Jun 2012, 11:40

Thjeshtesine dhe sinqeritetin Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga albi prej Thu 28 Jun 2012, 14:39

bukurin dhe pasurin kjo esht ralitet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12036
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga bora prej Thu 28 Jun 2012, 14:46

Me ty jam ne kete mendim albi po nuk mund te kalsifikohen qe te gjitha femrat ne nje kallup i themine ketej Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga bora prej Thu 28 Jun 2012, 14:46

Me ty jam ne kete mendim albi po nuk mund te kalsifikohen qe te gjitha femrat ne nje kallup i themine ketej Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga albi prej Thu 28 Jun 2012, 23:09

po mela ka dhe ato si jan te sinqerta dhe e don vetem te dashurin e vet pa interes
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12036
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Majlinda prej Fri 29 Jun 2012, 22:25

Thjeshtėsinė dhe inteligjencen.
Po i ka kėto dyja njė mashkull atėherė nuk ka nevojė njė femėr tė kėrkoj dhe pėlqej mė shumė.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Naki prej Sat 30 Jun 2012, 22:36

Nuk po ma merr mendja jan vetem shkrime sa per te mbushur faqe forumesh e interneti...
Ke leke plot xhepat nuk te duhet gje tjeter qe te pelqehesh nga femrat.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga jehonaa prej Sat 30 Jun 2012, 23:00

Naki shkruajti:Nuk po ma merr mendja jan vetem shkrime sa per te mbushur faqe forumesh e interneti...
Ke leke plot xhepat nuk te duhet gje tjeter qe te pelqehesh nga femrat.

Nuk mund te jem e njejt me ket mendim, por nuk mund ta mohoj se te gjitha Femrat mendojn apo jan njejt por e them nje Femer qe esht reale pelqen sinqeritetin dhe thjeshtesin e nje personi ashtu siq esht

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6857
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Naki prej Sat 30 Jun 2012, 23:05

Dakord nuk i futa te gjitha ne nje thes por ne gjenerale , shumice fatkeqesisht keshtu eshte. Dil ne rruge, lokale, bare, plazha, shetitire, restaurante etj dhe bindesh vete se kam te drejte.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga bora prej Sat 30 Jun 2012, 23:46

Naki e kam theksu pak me lart qe nuk mund te futen qe te gjitha ne nje kallup, nuk e mohoj qe ka dhe te atilla po nuk jane qe te gjitha ashtu si mendon ti
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Naki prej Sun 01 Jul 2012, 01:02

mela shkruajti:Naki e kam theksu pak me lart qe nuk mund te futen qe te gjitha ne nje kallup, nuk e mohoj qe ka dhe te atilla po nuk jane qe te gjitha ashtu si mendon ti
Jo te gjitha vetem nja 70-80% po po e shof cdo dite jam ne rruge dhe vende ku jane evidente keto gjera sot per sot cka behet neser nuk e di.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga bora prej Sun 01 Jul 2012, 10:31

ok ok realitetin e shikojme dhe ne vete nuk e kundershotj po po materialiste jane nga te dy anet ok Very Happy Si meshkut dhe femrat Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Majlinda prej Sun 01 Jul 2012, 11:07

Ėshtė e vertetė fatkeqėsisht kjo pėrqindje por nuk mendoj se ėshtė aq e lartė por sigurisht 50% e kalon.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:08

meshkujt qe i duan adhurojn e i respektojn...por gabojn sepse dun mahkull perfekt kur ska mashkull perfekt sot si pranojn meshkujt ashtu siq i duan edhe kemi ndarje ciftesh

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7027
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Dardania prej Mon 03 Feb 2014, 12:52

Realitetin.... Te tjerat nuk kan vler pos thjeshtesis te atij Personi .... Me te Mirat dhe Keqijat qe mund ti ket ne Realitet.... Besoi  keto gjera  nuk blihen as nuk shiten.... Per  mua vlen Realiteti i hidhur te thuhet ne Sy.... Se  me then Genjeshtra e Mashtrime.... Realiteti per mua  ka Vleren me shum se Milionet .... Paraja shkon e Vie Realiteti mbetet Vlera me e cmueshme .... Pergjithmon....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11241
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga albi prej Mon 03 Feb 2014, 15:51

sepse jan krijes  Zotit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12036
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė Pėlqejnė Fėmrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi