» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“Arti” i te propozuarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

“Arti” i te propozuarit

Mesazh nga Albina Kosova prej Fri 02 Dec 2011, 20:04

Shume meshkuj refuzojne t’i drejtohen nje femre, duke menduar se nuk i pershtaten atyre, ndoshta ngaqe i duket tipi i femres qe nuk reagojne ndaj shenjave te ndryshme. Dhe ja se si krijohen nje seri te pa vertetash te komunikimit. Ne qofte se e dini se si, ku dhe kur ta beni kete gje, “arti” i te propozuarit nuk eshte asgje me shume se sa teper i thjeshte. Se pari, mbaj mend qe koha nuk eshte ne anen tende dhe per kete gje duhet te behesh sa me kreativ. Ke ne dispozicion vetem disa minuta per t’i treguar se ēfare mund te besh, perpara se ajo te gjeje nje “pune” tjeter, larg teje. Por, varet edhe nga konteksti: Ne qofte se e ndalon dhe i flet ne rruge, duhet te jesh nje “playboy” i vertete, pasi femrat thjesht nuk i kushtojne rendesi meshkujve qe veprojne keshtu. Ne qofte se je ne nje lokal, ndihu i lire te reagosh; ke ne anen tende shume elemente: muziken, alkoolin, atmosferen, shoqeruesit, levizjet, etj.
avatar
Albina Kosova

Shteti : Kosova
Postime : 9
Kyējet nė forum : 6588
Regjistruar mė : 26/11/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “Arti” i te propozuarit

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:20

hmm shumica meshkujve kan frik ti propozojn asaj qe duan sepse mos ajo si pranon apo mos ajo esht ne nje mardhenie me dike tjeter por se din se gabojn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi