» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ka vdekje por ka dhe dashuri !!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ka vdekje por ka dhe dashuri !!

Mesazh nga ermonela koleci prej Mon 07 Nov 2011, 15:33

Nje lot i tretur,nje i pashprese
ai e do jeten dhe nuk do te vdese
po fati i tij keshtue e ka denuar ,
I sčmure me SIDA qč vuan e vuan

E vuan ,e vuan ky shpirte i vrare!!
E lotčt rrčshqasin mbi faqe ngadale
e dhimbja shtohet mbi trupin e tretur
kerkon pak dashuri nga ē'mund te kete mbetur

Ai rčnkon rinin qe dot se gezoi
Renkon dashurine qe shpejte e harroi
Dhe dhimbja me shume i shtohet
kur shikon shoqerine qe nga ai largohet

Percimin ne syte e njerzve lexon
dhe dhimbja me shume i rendon
meshire jo nnuk duron ,
Vdekjen me prane ja afron

Deshiron qe ditet e fundit te jetes
ti kaloje ne harmoni
Deshiron nga ju o njerezti tregoni :
SE KA VDEKJE POR KA DHE DASHURI

avatar
ermonela koleci

Shteti : durres
Postime : 7
Kyējet nė forum : 6707
Regjistruar mė : 06/11/2011
Profesioni : nxenese

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi