» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjithmonė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albi prej Thu 31 Jan 2013, 10:44

gjithmon do jem se bashku
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11481
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga deti prej Thu 07 Feb 2013, 09:49

Gjithmone derisa ka muzg, do te kete edhe agim.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12946
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albi prej Fri 08 Feb 2013, 00:29

gjithmon mendoj per njonen
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11481
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga BeLti prej Fri 08 Feb 2013, 20:54

Gjithmone gjej ndihme ne kete forum Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 8965
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Vizitor prej Sat 09 Feb 2013, 21:43

Gjithmon e drejta fiton.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Katilja prej Sun 17 Feb 2013, 16:44

gjithmon me del ne enderra aiii

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6472
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi