» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 11 Sep 2011, 16:08

Ēfar Mendoni pse shuhen dashurit e Medha ,kush ėsht fajtor ,

Njeriu apo Fati...!?

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17070
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga stralli prej Mon 12 Sep 2011, 11:48

....per mua nuk ka fajtor tjeter,perveq njeriut dhe forces se tij ndikuese ne percaktimin e fatit te vet....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8747
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga deti prej Mon 12 Sep 2011, 12:43

... fajtor eshte njeriu gjithsesi sepse ai kurre nuk duhet te jete ne meshiren e fatit...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13198
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi