» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Reperi Kanye West i mbyll derėn Angela Martinit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Reperi Kanye West i mbyll derėn Angela Martinit

Mesazh nga Naki prej Tue 09 Aug 2011, 21:00

Publikuar: 08.08.2011 - 19:48
New York, 8 gusht - New York Post nė njė shkrim me titullin, “Kanye i mbyll derėn Angelės”, tregon se si reperi nuk ka lejuar qė modelja shqiptare tė hyjė nė lokalin ku ai festonte daljen nė treg tė albumit tė tij tė rradhės, transmeton Panorama.“Miss Universe Albania 2010, Angela Martini e cila ka qenė e lidhur me Kany West pranverėn e shkuar, ėshtė ndaluar tė hyjė nė festėn ku West po festonte daljen nė treg tė albumit “Watch the Throne” njė natė mė parė”, shkruan New York Post.
Sipas New York Post, burime pranė Martinit tregojnė se ajo kishte arritur tė siguronte njė ftesė nėpėrmjet njėrit prej producentėve tė Kanye West, por ky i fundit pasi ka marrė vesh ardhjen e saj ka urdhėruar qė ajo tė mos lejohet tė hyjė nė festė.
Gjithnjė sipas New York Post, duke iu referuar njė burimi tjetėr thuhet se, “ajo ha nė restorantin e tij tė preferuar “Niko” nė afėrsi tė apartamentit tė tij, thjesht pėr tu pėrballur sa mė shpesh me tė. Burimi pohon gjithashtu se, ata janė tė dashuruar. Martini vetė nuk ka pranuar ta komentojė.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Reperi Kanye West i mbyll derėn Angela Martinit

Mesazh nga sevi prej Mon 15 Aug 2011, 11:31

Nuk eshte per tu cuditur dhe ne fatkeqesi te dikujt nuk duhet te knaqemi por ne raste te tilla mire ua bejne. Per emer bejne dashuriqka dhe ne fund marrin nje shqelm. Nje shqiptar nuk do te ja bente kete gje.
avatar
sevi

Postime : 53
Kyējet nė forum : 11061
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi