» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Qfarė mendoni per kete...?!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga Neutron prej Fri 17 Jun 2011, 13:09

Nese nje vajzė dhe njė djalė 2 vite vetėm shkembejnė shikime qdo ditė mirepo asnjeri nuk merr guximin ta shprehė dashurinė,cili duhet tė paraqitet i pari per t'ia shprehur dashurinė tjetrit , djali apo vajza ?Shpresoj qe isha e qartė ne pyetjen time, kerkoj pergjigje nga te gjithė ju .
avatar
Neutron

Postime : 10
Kyējet nė forum : 7487
Regjistruar mė : 18/02/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga benita krusha prej Fri 17 Jun 2011, 16:44

nese kjo do me ndodhte mua si femer. po te shihja nje djale qe me pelqen dhe te vereja se edhe un atij i pelqej per 2 vite me rradhe do ia jepja mundesine me ane te sinjaleve disa here te me afrohet, por nese asnjehere nuk do ndodhi asgje do hiqja dore prej ti sepse do fitoja bindjen qe ai nuk ka pik pervoje me femra sepse nese nuk di ti dalloj sinjalet e femres qe ashiqare thone ``eja`` qfar te pres me shum prej ti. por asesi nuk do shkoja un ti flisja sepse pas nje kohe me siguri te madhe ai do e thot ose me te vertet ose si shaka ``Ti me ke lutur mua kur un as qe te njihja`` per te mos ardhur deri te kjo e preferoj qe mashkulli te hedh hapin e pare. ky eshte mendimi im

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8234
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga albi prej Fri 17 Jun 2011, 16:48

mendoj per ket siper esht vajz shum e sjellshme flower
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11631
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga benita krusha prej Fri 17 Jun 2011, 16:49

albi lexoje komplet temen e pastaj komento por sidoqoft flm shum :respekt:

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8234
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga albi prej Fri 17 Jun 2011, 16:55

tema esht QKA MANDONI PER KETE ADHE UNE U PERGJIGJA po si zakonisht per ty une baj gabime
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11631
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 20 Jun 2011, 08:23

Neutron shkruajti:Qfar mendoni per kete: Nese nje vajzė dhe njė djalė 2 vite vetėm shkembejnė shikime qdo ditė mirepo asnjeri nuk merr guximin ta shprehė dashurinė,cili duhet tė paraqitet i pari per t'ia shprehur dashurinė tjetrit , djali apo vajza ?Shpresoj qe isha e qartė ne pyetjen time, kerkoj pergjigje nga te gjithė ju .

albi komplet kjo eshte tema jo vetem qfar mendoni per kete por edhe vazhdimi, mos me keqkupto thjesht te sqarova diqka rreth kesaj teme sepse po te ishte vetem qfar mendoni per kete nuk do kishte shum kuptim ok kalo bukur

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8234
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga albi prej Mon 20 Jun 2011, 10:17

kuptohet gjithmon djali
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11631
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 30 Aug 2011, 17:35

Une pervete do ja shprehja gjithe dashurin qe ndjej per te...edhe pse jam femer
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12376
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga deti prej Wed 31 Aug 2011, 09:27

Mendoj se dashurite platonike nuk jane ne trend sot. Nuk ia vlen te vazhdohet ashtu por duhet kaluar ne aksion, drejtperdrejt dhe une do thoja: ne hap me kohen. Fundja, zemra do fliste vet dhe do te tejkalohej kjo gjendje...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13096
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Qfarė mendoni per kete...?!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi