» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fotografimi i foshnjave

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fotografimi i foshnjave

Mesazh nga Naki prej Thu 21 Apr 2011, 23:43

Iu sjellim disa rregulla tė thjeshta tė cilat u rekomandojmė pėr fotografitė e parė tė fėmijės. E pėr fillim iu rekomandojmė qė tė shfrytėzoni kohėn e mirė pėr tė fotografuar fėmijėt...
Fėmijėt gjithmonė janė interesantė pėr t’u fotografuar, por shumica e njerėzve nuk e dinė se fėmijėt e porsalindur nuk guxojnė t’i fotografojnė me blic.
Pse? Nėse iu kujtohet qė shkrepja e blicit tė aparatit ua lė njė dritė ndriēuese nė sy, atėherė mund ta merrni me mend se ēfarė shoku ėshtė ky pėr fėmijėn dhe pamjen e tyre, e cila ende nuk ėshtė zhvilluar sa duhet.
Rekomandohet qė blicin ta pėrdorni vetėm pas gjashtė muajsh tė jetės. Mirėpo, qė deri atėherė tė mos mbeteni pa asnjė fotografi, gjithmonė mund tė pėrdorni dritėn e ditės.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18625
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi