» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Vajza qė refuzoi Brad Pitt-in

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Vajza qė refuzoi Brad Pitt-in

Mesazh nga Naki prej Tue 19 Apr 2011, 20:54

Brad Pitt ka treguar pėr “The Sun” historinė e njė vajze, e cila e ka lėnė nė njė mėnyrė shumė tė dhimbshme. Aktori 47-vjeēar ishte i lidhur me Jill Schoelen nė vitin 1989 kur vajza i kėrkoi qė tė vinte nė Budapest.
“Unė isha nė Los Angeles dhe ajo mė mori nė telefon duke qarė. Kisha vetėm 800 dollarė nė atė kohė dhe harxhova 600 dollarė pėr biletėn e avionit drejt Hungarisė”, tregon Pitt.
“Sapo arrita, shkova nė sheshxhirimin e filmit dhe u ulėm pėr tė ngrėnė darkė. Aty mė tha qė ishte dashuruar me regjisorin e filmit”, zbuloi aktori.
Brad Pitt theksoi se ky ishte njė nga momentet mė tė vėshtira nė jetėn e tij, por qė e ka bėrė tė vlerėsojė gjėrat e mira qė ka arritur nė jetė, transmeton TCH.
“Atė natė e kalova nė Budapest duke pirė cigare nė njė park. Kėto janė ditėt, tė cilat i kujton kur arrin suksesin. Jam kthyer nė SHBA dhe nuk kisha mė asnjė dollar nė xhep”, pėrfundon bashkėshorti i Angelina Jolie.firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi