» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Futbollistja Kosovare Fatmire Bajramaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Futbollistja Kosovare Fatmire Bajramaj

Mesazh nga Naki prej Mon 18 Apr 2011, 23:58

Futbollistja kosovare Fatmire Bajramaj ka arritur marrėveshje me skuadrėn e njohur gjermane FFC Frankfurt, kanė njoftuar tė dielėn mediumet e Gjermanisė. Kalimi nė Frankfurt i njėrės prej futbollisteve mė tė mira nė botė, do tė zyrtarizohet tė hėnėn. Bajramaj 23-vjeēare ėshtė pjesė e klubit tjetėr gjerman, Turbine Potsdam. Me Potsdamin tė dielėn siguroi kalimin nė finale tė Ligės sė Kampionėve. Potsdami mposhti para shikuesve tė vet ish-skuadrėn e Bajramajt, Duisburgun 1:0, nė ndeshjen e dytė gjysmėfinale. Takimi i parė kishte pėrfunduar pa fitues, 2:2. Mesfushorja Bajramaj luajti tėrė ndeshjen, ndėrsa ishte ndėr mė tė dalluarat nė fushė. Potsdami nė finale, mė 26 maj nė Londėr, do tė pėrballet me Lyonin.
"Kjo ishte ndeshja ime e fundit si vendase pėr Potsdamin", ka thėnė Bajramaj pas ndeshjes. Arritjen e marrėveshjes e kanė konfirmuar edhe drejtues tė Frankfurtit.
Bajramaj pėr dy vite qėndrim nė Potsdam fitoi dy tituj tė Gjermanisė dhe njė trofe tė Ligės sė Kampionėve. Frankfurti ėshtė kampion i shtatėfishtė i Gjermanisė.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18724
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi