» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Lady Gaga zemėron besimtarėt katolikė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Lady Gaga zemėron besimtarėt katolikė

Mesazh nga Naki prej Mon 18 Apr 2011, 03:47

Los Angeles, 17 prill – Kėngėtarja kontroverse amerikane, Lady Gaga, pėrsėri ėshtė nė qendėr tė vėmendjes sė publikut. Fituesja e Grammyt ka bėrė sė fundmi singėllin “Judas”, dhe menjėherė ka shkaktuar zemėrimin te besimtarėt katolikė, tė cilėt thonė se fjala ėshtė pėr sakrilegj. Kėnga “Judas” ėshtė e shkruar nga perspektiva e Maria Magdalenės.
“Kur tė vijė unė jam e gatshme. Do tė ndjek kėmbėt e tij me flokėt e mia, nėse ėshtė e nevojshme. Do t’ia fal kur gjuha e tij tė pajtohet...Dhe pas herės sė tretė ai mė tradhton. Do ta mund, mbretin pa kurorė”, kėndon Lady Gaga, pėr ēka katolikėt kanė protestuar ashpėr. “Lady Gaga po pėrpiqet tė vazhdojė tė shokojė katolikėt. Vishet si motėr nderi, gėlltit rruzaren... Ėshtė bėrė karikaturė”, ka thėnė presidenti i Ligės Katolike, Bill Donohue, transmeton “Huffington post”.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi