» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Rihanna dhe familja e saj e fshehtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Rihanna dhe familja e saj e fshehtė

Mesazh nga Resi prej Sun 17 Apr 2011, 00:34

Rihanna ka njė familje tė fshehtė nė Barbados, bėri tė ditur “The Sun”, gazetė qė zbuloi se ajo ka dy motra dhe njė vėlla nga babai.Edhe pse jeta si njė kėngėtare multi-milionere e dėrgon nė destinacione tė ndryshme nė botė, mėsohet se 23-vjeēarja ėshtė shumė e bashkuar me gjysmėmotrat e vėllezėt e saj. Rihanna ka edhe dy vėllezėt mė tė vegjėl nga martesa e babait, Ronald Fenty, me nėnėn e saj natyrale, Monica.Aktualisht, kėngėtarja dhe babai nuk komunikojnė, pasi shitjes sė disa historive tė fshehta tė Rihanna-s nga ana e babait. Ajo ka pranuar se nė fėmijėrinė e saj ėshtė abuzuar fizikisht nga i ati.

Resi

Shteti : All over !
Postime : 83
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Informatika

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi