» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kaltrina nuk do dasmė pėrrallore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kaltrina nuk do dasmė pėrrallore

Mesazh nga Naki prej Fri 15 Apr 2011, 22:48

Kaltrina Selimi,ėshtė njė kėngėtare qė rrezaton nga ėmbėlsia dhe nga tiparet e saj joshėse. Njė femėr e cila, si nga bukuria, ashtu edhe nga zėri melodik, ka bėrė dhe po bėn ēdo ditė e mė shumė fansa pėr vete.
Ka njė emėr tepėr tė veēantė, sepse dhe vetė ėshtė e tillė nė ēdo detaj qė e karakterizon. Do tė vijė sot nė njė intervistė pėr faqet e “Bluetooth” me sharmin dhe elegancėn qė gjithmonė e kanė shoqėruar, njė nga zėrat mė tė veēantė tė skenės kosovare...
Po flasim pėr Kaltrina Selimin, kėngėtaren e njohur tė estradės shqiptare, e cila qė nga dita e parė qė ėshtė promovuar nė tregun muzikor ka korrur njė sukses tė jashtėzakonshėm me kėngėt e saj.
Tė gjithė e njohin si kėngėtaren e hiteve, pasi ajo qėllon gjithmonė nė shenjė me kėngėt qė sjell pėr publikun shqiptar. Nė kėngėt e saj gjen si ritmin pėr tė kėrcyer, ashtu edhe tekstin pėr ta ndjerė. Sigurisht qė nuk mungon asnjėherė perfomanca e saj e shkėlqyer qė pėrplotėson nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme paraqitjen e saj skenike.
Nė kėtė intervistė, Kaltrina pėrcjell informacion pėr projektet e saj mė tė reja muzikore. Por, lexues tė dashur ėshtė shumė interesant rrėfimi i saj pasi pėrveē tė tjerash ajo tregon edhe planet pėr dasmėn, duke thėnė se nuk preferon tė ketė njė dasmė pėrrallore.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18619
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaltrina nuk do dasmė pėrrallore

Mesazh nga bora prej Fri 15 Apr 2011, 22:50

nuk ka faj se nuk e le shtypi rehat ahahahhaaha dhe une nuk du dasem perrallore me e thon me pak fjale nuk du me bo dasem fare po cfare me bo te detyrojne rrethanat hahahahah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10075
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi