» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Facebook LIKE button

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

solved Facebook LIKE button

Mesazh nga ☺FaceBoy☺ prej Tue 12 Apr 2011, 16:08

Naki, qysh e ke ba ket LIKE button une ne fb po e marr por nuk po du me dal me foto veq qeshtu si ti. A ka munsi mem tregu si bahet. Flm
avatar
☺FaceBoy☺

Shteti : Kosova
Postime : 11
Kyējet nė forum : 7866
Regjistruar mė : 22/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga Naki prej Tue 12 Apr 2011, 18:38

Kodi:
<IFRAME style="BORDER-BOTTOM: medium none; BORDER-LEFT: medium none; WIDTH: 255px; HEIGHT: 26px; BORDER-TOP: medium none; BORDER-RIGHT: medium none" src="http://www.facebook.com/widgets/like.php?href=http://www.nasergashi.com" frameBorder=0 scrolling=no></IFRAME>
une e kam vendos url e web faqes sime ne vend nasergashi.com veje url e forumit tend

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga ☺FaceBoy☺ prej Wed 13 Apr 2011, 21:36

Flm shum
avatar
☺FaceBoy☺

Shteti : Kosova
Postime : 11
Kyējet nė forum : 7866
Regjistruar mė : 22/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga Skender prej Mon 16 May 2011, 00:01

Tutorial shume me rendesi e perdora dhe une flm
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11248
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga Naki prej Tue 17 May 2011, 00:02

Pasi tutoriali ju sherbeu dhe u zgjedh problemi kete teme e konsideroj te zgjedhur dhe te mbyllur

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi