» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thėnie pėr Dashurinė ....!

Shko poshtė

zzzz Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Naki prej Sat 02 Apr 2011, 02:13


Dashuria nuk njef gjatesi ...
(vazhdoni thenjen tuaj per dashurinė)  

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19013
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga bora prej Sat 02 Apr 2011, 12:12

avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10465
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 09:56

Love is like water in the desert YOU NEED IT...
(Dashuria eshte si uji ne shkretetire TI KE NEVOJE PER TE...)

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga albi prej Mon 04 Apr 2011, 12:44

dashuria ska kufi
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12030
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 13:06

albi shkruajti:dashuria ska kufi

por kufijte e saj i veme ne!!!

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Apr 2011, 14:20

Dashuro por kurre mos lendo

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17367
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 14:21

edhe lendimi qe vije nga dashuria eshte i embel !!!

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 05 Apr 2011, 02:39

nuk kame ndegjuar ndonje here qe lendimi i dashuris esht i embel se po te jet e vertet ateher kur rnuk do te dashuroja me shum se sa te lendojaa.. ahahah BENITA hajgare ..

Dashuria esht si eraa, e cila ta prek trupin dhe te rrenqeth....

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga benita krusha prej Tue 05 Apr 2011, 08:41

Genci-fr shkruajti:nuk kame ndegjuar ndonje here qe lendimi i dashuris esht i embel se po te jet e vertet ateher kur rnuk do te dashuroja me shum se sa te lendojaa.. ahahah BENITA hajgare ..

Dashuria esht si eraa, e cila ta prek trupin dhe te rrenqeth....


lendimi i dashurise eshte i embel sepse pasi ta tejkalosh lendimi i falur e rrit dashurine dhe ia kthen ngjyrat dhe kenaqesine e takimit te pare, kurse lendimi i pafalur eshte shkaterrues por me mire ta kuptosh tani, sepse mund te behtet vone... ja pse eshte i embel keshtuqe (``mos dashuro-lendo``)---hahhaha jo jo hajgare e kunderta(``mos lendo-dashuro``)

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 05 Apr 2011, 13:01

Lendimi i dashuris ja humb te gjitha ngjyrat te dashuruarve pavarsisht kohes se mir qe kan kaluar bashk, nuk do te mbetet ne kujtimet e mira ajo dashuri sepse edeh kujtimi i asaj dashurie do te jete shum lenduseee.

Dashruuu pa fundesisht po kurr mos lendoo qoft edhe mbrenda kufijveeee


Kiss benitaa ishalla e kupton dasshuriiin ahahah

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga benita krusha prej Tue 05 Apr 2011, 14:24

hahhahahahaha dashuria eshte helm i cili te mundon por nuk te le te vdesesh

tani shpresoj ti qe ta kuptosh qeshte dashuria

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 05 Apr 2011, 17:52

sikur ti ta kuptojshee dashurin ateher keto fjal nuk do i perdorshe, sikur dashuria te ishte helm ateher knaqesia qfar do te ishtee...?

Fuqia e dashuris esht aq e madhe sa qe mund te vreet nje lloj sikur helmiii.......?

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga benita krusha prej Wed 06 Apr 2011, 08:20

Genci-fr shkruajti:sikur ti ta kuptojshee dashurin ateher keto fjal nuk do i perdorshe, sikur dashuria te ishte helm ateher knaqesia qfar do te ishtee...?

Fuqia e dashuris esht aq e madhe sa qe mund te vreet nje lloj sikur helmiii.......?

te njejten e thash un vetem ne nje menyre tjeter, bobooo sa mundohesh te korigjooosh hahhaha
qe 5vite jam e njoftuar me dashurine keshtuqe mos u frikeso se e di mire se qfare eshte...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Dardania prej Sun 16 Feb 2014, 03:04

Kurr.... "Mos" Jap shum nga Vehtja.... Sepse Koha do te tregoi se sa te Rezervuar.... Sillen Njerezit me Ty....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11235
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga albi prej Sun 16 Feb 2014, 18:24

dashuro ama mos  permto asgje sepse femrat e keq perdorin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12030
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga epanjohura prej Sun 16 Feb 2014, 23:11

Njeriu e kėrkon lumturinė si i dehuri qė kėrkon shtėpinė e tij... shumė herė s'arrin ta gjejė, por e di qė ekziston...!!

Dashuria eshte si nje lufte:E lehte per tu filluar,e veshtire per tu vazhduar,e pamundur per tu harruar…


Nėse nuk tė thash se pėr mua je ti ai qė mė fal buzeqeshje ai qė mė fal ngrohtesi, nėse s’ta shpreha dot sa shumė tė dashuroj fajin e kish natyra qė si dha zemrės gojė!


Edituar pėr herė tė fundit nga epanjohura nė Sun 16 Feb 2014, 23:15, edituar 1 herė gjithsej

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5555
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Dardania prej Sun 16 Feb 2014, 23:13

Kurr.... "Mos"  Jap shum nga Vehtja.... Sepse  Koha  do te tregoi se sa te Rezervuar.... Sillen Njerezit  me Ty....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11235
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Feb 2014, 15:41

Nje dit do tet coj ne nje ishull te shkret dhe do te tregoj nje histori te vjeter qe edij vet un e askush tjeter..Nje djal kish jetuar aty dikur dhe historin e tij e kish gdhendur mbi nje gur..u perlota sapo lexova disa vargje ndjeva dhimje per historin e atij djali!!!Nje vajz kish dashur ai dikur,por vajza kete gje se kish dijtur kurr,ai cdo dit priste prej saj nje veshtrim,por vajza qe kete gje se kuptonte i falte atij vec trishtim,ai cdo nat i lutej yjeve qe vajza nje dit ta donte me gjith shpirt.Vajza per djalin ish mbi cdo gje ndersa djali per vajzen...asigje!!Shpresat tani ishin shuar dhe djalin askush nuk e ndihminte.tani qe djali per vajzen esht mbi cdo gje.. ai ka ikur dhe nuk jeton me!!!Nese dhimje ndjen kur e lexon kete histori...ndodh sepse te njejtin gabim munt te besh edhe ti...Nese do te mos perseritet kjo histori qe nga vitet dhe koha nuk u plak me kerko per her te fundit...me kerko...edhe pse jam shum larg un do te vij se ty...TE DUA SHUM.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7021
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Feb 2014, 15:41

Sa te desha kur s'me doje
Sot te dua dhe me shume
Do te me duash kur s'do te dua
Ndoshta , dhe me shume se une

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7021
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Dardania prej Mon 24 Feb 2014, 01:39

Zoti Shikon.... Ndegjon.... Vonon .... Por kurr nuk. Harron....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11235
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga albi prej Mon 24 Feb 2014, 13:35

Zoti nuk idon munafikat
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12030
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Feb 2014, 22:52

» Dashuria asnjėherė nuk e zgjedhė madhėshtinė, racėn, ngjyren, fenė, moshėn, pasurinė... dashuria zgjedhė vetėm zemren!

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19013
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Feb 2014, 22:53

» Ėshtė si zhurma tė gjithė flasin pėr te e askush nuk e njef!

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19013
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga albi prej Mon 24 Feb 2014, 22:58

dashuria nuk ka kufi
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12030
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga epanjohura prej Mon 24 Feb 2014, 23:29

Dashuria eshte bare qe sheron---------nese din ta kultivosh
Dashuria eshte helm qe helmon---------nese e anashkalon

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5555
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Dardania prej Mon 24 Feb 2014, 23:33

Kurr.... "Mos"  Jap shum nga Vehtja.... Sepse  Koha  do te tregoi se sa te Rezervuar.... Sillen Njerezit  me Ty....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11235
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 10:56

Nuk ėshtė zgjidhje tė ulėrish ngado,qė mė ke harruar… Nė momentin kur ti nuk do tė flasėsh mė pėr mua atėherė ka ndodhur nė tė vėrtetė..

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5555
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 10:57

Ndoshta kanė pasur tė drejtė qė e kanė vėnė dashurinė nėpėr libra…Ndoshta ajo nuk mund tė jetojė askund tjetėr...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5555
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga albi prej Fri 28 Feb 2014, 13:59

asnjehr mosi   premto femres sepse ajo e keqperdor
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12030
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Thėnie pėr Dashurinė ....!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi