» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga benita krusha prej Wed 16 Mar 2011, 11:15

1 borebardha (nese ndjeheni i mashtruar)

2 hirushja (ne pritje te princit tuaj)

3 ariel (nese jeta verore ju pelqen shume)

4 kesulkuqja (nese jetoni ne endrra)

5 pokahontas (nese jeni tip luftetare)

6 princesha dhe bisha(nese dashuroni dike me te pahishem se ju)

7 la esmeralda (nese ndjeheni i trishtuar)

8 powerpuff (nese ju gjithmon fitoni)

9 Popai (nese 2meshkuj/femra po perleshen per ty)

10 Bratzz (nese gjithmon dukeni bukur)

11 superman (nese gjithmon ju gjeni zgjidhje)

12 aladin (jasmine) (nese deshirat tuaja gjithmon plotesohen)

13 sinderella (nese dashuroni me zemer)

14 tarzan(nese gjithmon i shpetoni rrezikut)

15Liza ne boten e qudirave (nese qdo gje ju duket e quditshme) etj etj...


trego numrat qe te perfaqesojne dhe arsyejen...


:puthje:

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8240
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga benita krusha prej Wed 16 Mar 2011, 11:22

un jam 3 , 5 , 8 , 13
3 do doja te kisha lindur ne nje vend bregdetar ku ka gjithmone vere.
5 luftoj gjithmon me tere forcat qe te arrij ate qe dua (tip kokefort)
8 dua te fitoj gjithmon, por kur pak favori eshte ne anen time gjithsesi do fitoj
13 dashuroj me zemer kjo po qe jam un Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8240
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga Naki prej Wed 16 Mar 2011, 14:34

Komplimente per temen benita.
Une nuk po gjej veten ne kete keshtu presim mos ndonje nga keto lart permbushet dhe do e ve pergjigjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga benita krusha prej Wed 16 Mar 2011, 14:40

vertet nuk e gjen veten???
si pshj kurr ne jet nuk lufton per qellimet?
kurr nuk ke dashuruar???
nuk ke enderra?
nuk gjeni zgjidhje kurr

waaaww sa quditem qe se gjen vetem ne tipare shume te perditshme. nejse rrespekte dhe pershendetje me vjen mir qe te pelqen tema Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8240
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga Naki prej Wed 16 Mar 2011, 15:09

benita thashe moj akoma njehere jo do e kesh pergjigjen kur gjej specifikat qe ke vene me lart

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 16 Mar 2011, 15:13

13 sinderella (nese dashuroni me zemer)


Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga Naki prej Wed 16 Mar 2011, 15:15

Kle@Love shkruajti:13 sinderella (nese dashuroni me zemer)

vertete e the kete apo ja fute kot

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 16 Mar 2011, 15:16

Vertet ore haha si te duket ty tallje haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga Naki prej Wed 16 Mar 2011, 15:18

Jo tallje jo se sa piva nje kafe me te fejuarin tend sikur nuk po me perputhen dicka komentet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 16 Mar 2011, 15:22

Lere amon mos me ngacmo se me ze lemza pastaj sme pushon mo hahaha

Rri temes mos na prish ritmin haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga deti prej Wed 16 Mar 2011, 15:39

More Naki, mos prit qe te permbushet dicka nga keto lart, duhet gjithmone qe ne ti kontrollojme gjerat e jo ato neve, por nejse...
Ok Benita, te pergezoj edhe une per temen, eshte dicka relaksuese dhe gazmore gjithsesi.
Ne rastin konkret une do isha:
3 - jam nga shenjat e ujorit, e dua detin me te dy ekstremet (edhe kur eshte i qete por edhe me dallge), e dua veren ashtu sikur edhe stinet tjera.
5 - jam luftarak sepse vet jeta eshte arene lufte. Ajo te perrballe me sfida dhe veshtiresi te shumta, andaj nuk duhet qendruar duarkryq. Nuk lejoj qe jeta te luaj me mua por une mundohem te luaj me te dhe te fitoj per aq sa mundem.
8 - Zakonisht fitoj sepse i njoh mire rregullat e kesaj lufte. Armen me te forte e kam durimin, dhe gjithmone ia dal mbanė.
11- Gjithmone gjej zgjidhje. Jam praktik dhe natyra e ime eshte: njeri i thjesht me kerkesa te thjeshta.
14- Gjithmone i shpetoj rrezikut sepse nuk e ve veten ne rrezik pa nevoje. Por edhe nese imponohet dicka e tille, besimin e kam aleat te forte dhe sigurisht se e kam me lehte te mbrohem nga rreziku.
I ketille jam, s'kam c'ka bej!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13102
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga benita krusha prej Wed 16 Mar 2011, 15:42

3 , 5 , 8 , i paskemi te perbashketa deti
me vjen mir qe te pelqen tema
Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8240
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga benita krusha prej Wed 16 Mar 2011, 15:57

urime ditelindjen deti. tani sapo e pash ne kalendar qe sot ti feston ditelindjen me 16mars. edhe 100 te tjera perplot entuziazem...
birth

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8240
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga deti prej Wed 16 Mar 2011, 16:07

Faleminderit mikja me e re e forumit.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13102
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga benita krusha prej Fri 25 Mar 2011, 09:14

benita krusha shkruajti:un jam 3 , 5 , 8 , 13
3 do doja te kisha lindur ne nje vend bregdetar ku ka gjithmone vere.
5 luftoj gjithmon me tere forcat qe te arrij ate qe dua (tip kokefort)
8 dua te fitoj gjithmon, por kur pak favori eshte ne anen time gjithsesi do fitoj
13 dashuroj me zemer kjo po qe jam un Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8240
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga stralli prej Fri 25 Mar 2011, 09:25

....si karakter me pergjigjen me teper 5-shi dhe 13-shi,edhe ne jete besoj se jam deshmuar ne keto dy sfera....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8651
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:27

per momentin jam vetem 7
Sad

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8240
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: nese e krahasoni jeten tuaj me nje film vizatimor cili do te ishit???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi