» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

21 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 21 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mouse Cursor

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

solved Mouse Cursor

Mesazh nga Skender prej Thu 10 Mar 2011, 13:42

Naki kam edhe nje kerkese. Si e ke be kete mousin qe ndryshon 4-5 ngjyra. Ndoshta po kerkojme shume. Flm njeri
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11239
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Mar 2011, 13:50

Perderisa eshte hapur si kategori mund te besh sa te duash kerkesa nese dim te ndihmojme nese jo pyesim dhe te tregojme .
Me thuaj e do kete te njetin qe kam une ne forum apo deshiron qe te vesh si default ndonje dizajn tjeter ?
nese e do kete te njetin ja kodi
Kodi:

body {
cursor : url(http://cur.cursors-4u.net/cursors/cur-2/cur116.cur), progress;
}


a:hover {
cursor : url(http://cur.cursors-4u.net/cursors/cur-2/cur117.cur), default;
}

Mos harro edhe kete e ve ne css style sheet. nese do ndonje tjeter me dergo dizajnin ne MP une ta bej kodin.

Ky dizajn i kursorit te mousit punon ne IE ne Google Crome me duket se nuk reagon nuk e kam provuar

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18712
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Skender prej Thu 10 Mar 2011, 13:53

Shume faleminderit njeri perfekt. A ka mundesi qe ne vend te shigjetave ti kem flamurin Kombetar dhe te Kosoves !?
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11239
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Mar 2011, 13:56

Kliko Kėtu dhe ndrysho url dhe hover mundohu pak mos merr te gatshme vetem copy paste

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18712
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Skender prej Mon 16 May 2011, 00:05

Naki shkruajti:Kliko Kėtu dhe ndrysho url dhe hover mundohu pak mos merr te gatshme vetem copy paste
Faleminderit mund te mbyllet kjo teme problemi im u zgjodh
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11239
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Naki prej Tue 17 May 2011, 00:00

Meqe u zgjidh problemi kete teme e konsideroj si te zgjidhur dhe te mbyllur

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18712
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi