» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga Naki prej Sun 20 Feb 2011, 19:42

Ju ndoshta mezi arrini t′i ushqeni dy-tre fėmijėt qė keni, por hindusi Zion Chana ushqen shumė mė shumė se aq. Besoni apo jo, ai ushqen plot 94 fėmijė tė tij. Ai ka 39 gra, 94 fėmijė dhe 33 nipėr e mbesa. Tė gjithė jetojnė nė njė ndėrtesė katėrkatėshe nė fshatin Baktwang nė shtetin e Indisė, Mizoram.
Familja e Chanat mund tė zė njė fshat. Aq shumė janė sa qė ndėrtesa katėrkatėshe ėshtė shumė e vogėl pėr tė gjithė. Megjithatė, ata janė tė lumtur. Kanė njėri tjetrin, merren vesh mirė dhe ndihmojnė njėri tjetrin, transmeton Sun.
Zion nė njė vit ishte martuar madje 10 herė. Ēdo gruaje i kushton vėmendje. Nė krevatin e tij vijnė tė gjitha, sipas parimit tė rotacionit.
Gruaja mė e moshuar e Zionit, Zathiangi, ėshtė pėrgjegjėse pėr organizimin e shtėpisė. Ajo ndan dhe cakton detyrat e shtėpisė. Kėshtu qė ēdonjėri e di punėn e tij.
Zion nuk dėshiron tė ndalet nė vetėm 39 gra. Ai synon tė rritė familjen.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Feb 2011, 08:23

ehh more naki sa po ja kam lakmi per 39 gra, po i fort koka hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga albi prej Tue 22 Feb 2011, 14:20

a ti burri jupaska kajt nona hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga Erisa prej Thu 24 Feb 2011, 23:00

Po ky fotokopje qenka hahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 8610
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 25 Feb 2011, 22:00

Hahaha sa Lakmi ja kan disa amon haha ky qeka i semure i shkreti Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16980
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga albi prej Sat 26 Feb 2011, 22:19

i mjri aj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga Njona prej Wed 07 Nov 2012, 17:28

le ti rrojn te shkretit vall si mund ti ket ber gjith ato femij?

firma.................................................................................................................................................................................
Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA
(Mār'Gŭxīmīn Me'Godīt-Kŭnderšhtārīn Ńk'uhapźm-Ńrrug Po'iŃgrźj-Lapīdārin)
avatar
Njona

Shteti : Ne zemrat e atyre qe ka erresire
Postime : 140
Kyējet nė forum : 5744
Regjistruar mė : 07/11/2012
Profesioni : Maturante

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Feb 2013, 15:45

Po flitet per egjiptianin qe ka 260 kuaj fuqi????

Eshte si kafsh i shkreti hahah

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8246
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga albi prej Fri 15 Feb 2013, 21:49

ka punua ter jeten tri ndrime hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Mar 2015, 11:06

Sipas nje informacioni qe lexova mbreme diku dhe nuk e postova ky jarani tash kish ba 47 gra pleas

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 06 Mar 2015, 21:06

Neutral Neutral Neutral
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11360
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga marino prej Fri 06 Mar 2015, 21:38

i vjeter si postim ,gjithsesi rast i rralle bashkejetese
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3194
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri qė ka 39 gra dhe 94 fėmijė !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi