» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Erinela Bitri eleminohet nga “Grande Fratello”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Erinela Bitri eleminohet nga “Grande Fratello”

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 18 Feb 2011, 13:06

Tė gjithė emigrantėt shqiptarė nė Itali qė ndiqnin spektaklin “Grande Fratello”, pasi nė tė ishte njė bashkėkombėsja e tyre si konkurrente, tani e tutje nuk do ta ndiejnė mė kėtė kėnaqėsi.
Dhe kjo, pasi konkurrentja e kėtij spektakli tė njohur italian, Erinela Bitri me origjinė nga Berati, ėshtė eliminuar prej tij gjatė kėsaj jave.
Kėshtu, ajo ka dalė nga shtėpia e spektaklit, duke u ndarė edhe nga i dashuri i saj, Davide Baroncini, me tė cilin u lidh gjatė kohės sė qėndrimit nė “Grande Fratello”.
Erinela Bitri, 23-vjeēarja nga qyteti i Beratit, do tė pėrfitonte plot 250 mijė euro nėse do tė kishte rezistuar nė kėtė spektakėl.

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16977
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi