» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Vajzat, Nedės: Dyshojmė te dashuria juaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Vajzat, Nedės: Dyshojmė te dashuria juaj

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 18 Feb 2011, 13:02

Klodi, Neda, Ogreni e Jonela qėndrojnė nė kuzhinė dhe Klodi hap njė bisedė pėr marrėdhėnien e Nedės me Ogrenin. Klodi shprehet se ka vėnė re qė sa herė qė banorėt janė duke biseduar, Neda kthen sytė nga Ogreni. Neda e pyet se pėr ēfarė arsye Klodi e ka vėshtruar kaq imtėsisht dhe Klodi pėrgjigjet se thjesht e ka vėnė re.Mė pas Neda u thotė se ēuditet sesi banorėt e tjerė nuk bien nė dashuri kur flasin me Ogrenin, ashtu siē ėshtė dashuruar ajo. Klodi shprehet e habitur nga ky pohim, por Neda shton se nuk e ka thėnė nė sens negativ. Neda thotė se Ogreni i duket mė i miri nė botė, ndėrsa Jonela ndėrhyn e shprehet se ashtu duket nė sytė e saj. Neda shprehet se Jonelės i ka humbur identiteti, por Jonela pėrgjigjet se Neda e ka shumė gabim dhe nuk e pranon dot faktin se ajo nuk po grupohet. Neda shton se Jonela ėshtė ēiftėzuar mė shumė se vetė ajo, por Jonela pėrgjigjet se Neda po flet me inat. Mirjeta ndėrhyn dhe pyet Nedėn: “Si ndihesh ti Neda qė ke rėnė nė dashuri?” e Jonela shton se nuk e ditka qė Neda paska rėnė nė dashuri. Nė kohėn qė Neda mendohet, Klodi ia bėn tė njėjtėn pyetje Mirjetės dhe kjo e fundit pėrgjigjet se ka rėnė nė dashuri dhe ndihet shumė mirė. Neda tregon se ajo ėshtė dashuruar me shikim tė parė. Kėtė gjė nuk e beson Mirjeta, e cila i kujton Nedės se ajo kishte thėnė se nuk do tė krijonte lidhje brenda shtėpisė. Neda shprehet se dashuria e saj me Ogrenin ka shpėrthyer qė ditėn e tretė dhe Jonela e pyet nėse ka qenė vetėm nga ana e Nedės kjo ndjenjė. Neda thotė se ka qenė e dyanshme, por Jonela i kujton se Ogreni ka pohuar qė Nedėn e ka vetėm shoqe. Vajzat vazhdojnė tė komunikojnė me kunja ndaj njėra-tjetrės.

Mirjeta, Ogrenit: Ke pėlqyer Elisėn

Mirjeta, Klodi dhe Jonela janė vėnė pėrpara Nedės e Ogrenit dhe i pyesin pėr marrėdhėnien e tyre me tone dyshuese. Mirjeta shprehet se e mban mend qė Ogreni ka pasur simpati ndaj Elisės, e nėse ajo i jepte njė shenjė tė vogėl, Ogreni i shkonte afėr menjėherė. Ogreni pėrgjigjet se Elisa i pėlqente si pamje fizike, por ai nuk ka folur kurrė mė shumė se ēerek ore me tė, pasi Elisa nuk kishte potencialin ta bėnte pėr vete me komunikim e me biseda. Mirjeta shton se nė fillim, kur Ogrenin e kanė pyetur pėr kė nga vajzat kishte simpati, ai ėshtė pėrgjigjur pėr Elisėn. Ogreni thotė se ai dhe Neda janė shumė tė matur qė tė mos shprehen deri nė momentin qė tė kenė krijuar bindje tė plota pėr tė ndėrmarrė njė hap tė rėndėsishėm. Ndėrkohė Jonela dhe Neda qėndrojnė buzė pishinės duke u sqaruar. Jonela i tregon Nedės pėr momentet qė ka biseduar me Ogrenin dhe ndėr tė tjera edhe pėr faktin se ai i ka thėnė se Nedėn e ka vetėm shoqe. Jonela thotė se Neda do t’i kuptojė kur tė dalė gabimet nė tė shprehur qė ka bėrė me tė e po ashtu dhe si ka shkuar rrjedha e ngjarjeve. Jonela i thotė se nėse Neda ėshtė dashuruar me shikim tė parė, nuk ka qenė e njėjta gjė pėr Ogrenin. Jonela sqaron se ajo nuk ka dashur kurrė tė hyjė mes tyre. Tė dyja vazhdojnė tė bisedojnė gjatė pėr kėtė temė.

Mirjeta: Neda dhe Ogreni po trillojnė njė version tė ri tė lidhjes

Mirjeta dhe Marieli qėndrojnė nė dhomė duke biseduar sėrish pėr ndjenjat e Nedės ndaj Ogrenit, dhe fillimet e lidhjes sė tyre. Ajo thotė se nuk i vjen mirė qė ata tė dy pohojnė se kanė rėnė nė dashuri me shikim tė parė, pasi Ogreni nuk mund ta mohojė qė ka pasur simpati pėr Elisėn. Mirjeta shprehet se Neda dhe Ogreni po fillojnė tė trillojnė njė version tjetėr tė marrėdhėnies sė tyre, duke thėnė se ata kanė ndier qė nė fillim, por banorėt nuk e kanė kuptuar. Marieli pėrgjigjet se ėshtė koshient qė ai dhe Mirjeta nuk kanė rėnė nė dashuri qė nė momentin e parė.

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17079
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi