» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


:-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

:-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Mesazh nga Sajo prej Sun 30 Jan 2011, 15:51

un them keshtu jeta eshte etill sepse mvaret personazhi yt nese vuan jo nga dashurija shkaktar eshte sepse je person i urt dhe nuk ke deshir te jesh i keq me askend edo miresin sinqeritetin respektin.e nese qesh ateher dihet je i lumtur dhe uroj qe qdo njeri te jet i lumtur.por mbi te gjitha jeta eshte e poshter.ju mbetet juve te vlersoni ju flm
avatar
Sajo

Shteti : peja
Postime : 37
Kyējet nė forum : 7523
Regjistruar mė : 30/01/2011
Profesioni : muzik

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: :-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Mar 2011, 13:49

Cdo njeri i ka perjetuar vuajtej dhe te qeshurat, nese dikush thot qe vetem qesh sdo i besoja sepse te gjith po jetojm ne te njejten Bote e cila ka vuajtjet, dhimbjet, gezimin lotin , buzeqeshjen , jeten dhe vdekjen ne te cilat te gjith do kalojm, thjesht dikudh eshte me i durushem dhe dikush jo, dikush me i fort dhe dikush me i lig qe te perballoj sfidat te mirat e te keqijat qe sjell jeta.!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: :-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Mesazh nga albi prej Sat 12 Mar 2011, 18:36

jeta esht nganjiher shum e mir ama nveret nga ne si e orgaizojm
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: :-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 19 Mar 2011, 01:32

Sepse jeta eshte gatuar keshtu

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: :-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Mesazh nga albi prej Sat 19 Mar 2011, 18:26

sepse njerzit nuk jan ne rrigen e zotit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: :-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Mesazh nga benita krusha prej Thu 07 Apr 2011, 15:51

gjithmon dikush vuan e dikush qesh sepse ne nje duel gjithmon egziston nje humbes dhe nje fitues

vetem ne dashuri ose te dy jane humbes ose te dy fitues Smile

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8171
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: :-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 17:31

se jeta esht shum shum e padrejte saqee bossat tallin trapin me lekt ndersa fmijet e afrikes vuajn perr buken e gojes ce kjo osht jetaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: :-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Mesazh nga albi prej Mon 18 Feb 2013, 17:40

jeten e korigjon ZOTI
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: :-(Pse eshte jeta keshtu dikush te vuan dikush te qesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi