» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Shko poshtė

Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 23 Dec 2010, 09:24

Gjithmon demet jan gjerat qe shifen,dhe demi regullohet me kalimin e kohes, por nese armiku do te ofronte miqesi pa dyshim qe kjo miqesi eshte fallco, dhe pa dyshim qe kam frig sepse mund te jete teper e rrezikshme.!

Po ju si mendoni?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Mar 2011, 14:00

Sigurisht qe nga Miqesia .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga albi prej Sat 12 Mar 2011, 18:23

gjithmon frigohem nga kjo siper
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 13 Mar 2011, 11:28

Ai qe te thote jam mik eshte armik armiku te del edhe me teper se miku nganjehere

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga bora prej Sun 13 Mar 2011, 22:59

nga armiku jo se e di qe e kam armik dhe ruhesh po nga miqesia se te tregon se ke miqesi dhe nuk e di se cfare te gjen nga mbrapa
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10462
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga benita krusha prej Thu 07 Apr 2011, 16:29

ne ditet e sotme nuk ka miqesi te sinqert qdo gje e lidh interesi...
sot eshte me mire te thuash frikesohu nga ai qe ke mik te mire me shum se nga armiku yt i perbetuar. sepse nga miku nuk e pret, e po ndodhi eshte kollaps total...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga albi prej Thu 07 Apr 2011, 16:33

une llogariti te gjith mikte e mir metvrtet te sinqert sepse une skam armiq te perbetuar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga benita krusha prej Thu 07 Apr 2011, 16:35

albi shkruajti:une llogariti te gjith mikte e mir metvrtet te sinqert sepse une skam armiq te perbetuar

shpresoj te mos e perjetosh kurre qe miku me i mire te te bej diq pas shpine sepse eshte ndjenja e njejte sikur po e perjeton ferrin ne toke...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga albi prej Thu 07 Apr 2011, 16:38

une nuk besoj se do te perjetoj te kam armiq sepse ata si me njohin edin se albi si mendon askujt keq
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga benita krusha prej Thu 07 Apr 2011, 16:39

albi shkruajti:une nuk besoj se do te perjetoj te kam armiq sepse ata si me njohin edin se albi si mendon askujt keq

me vjen mir...
ishalla...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga albi prej Thu 07 Apr 2011, 16:41

gjithmon jam sjell mir dhe kam pas shum kujdes mos te lendoj askon
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga benita krusha prej Fri 08 Apr 2011, 08:35

nuk mvaret vetem prej sjelljes tone qe tio japesh arsye nje miku te shenderroht ne armik, eshte vet jeta dhe interesat e saj qe dine te shkaterrojne qdo miqesi te botes, vetem poqese nje person/mik i yti te sheh ty qe ke perparuar ne ndonje lami me shume se ai, mbaroi puna ai te sheh si rival e jo si mik.
ti vazhdo sillu mire me njerezit por mos ju beso atyre...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga Naki prej Fri 08 Apr 2011, 15:17

Nga miqesia e tije/saj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga benita krusha prej Fri 08 Apr 2011, 15:18

Naki shkruajti:Nga miqesia e tije/saj

pajtohem plotesisht...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga deti prej Fri 08 Apr 2011, 15:19

Varet se kend e konsideron armik sepse armiqte mund te jene te nduarduart. Nga armiku i perbetuar mund te pritet gjithcka andaj edhe demet qe mund t'i shkaktoi ai mund te jene te medha dhe te pa parashikuara. Nga armiqet e ketille nuk mund te pritet kurrefare miqesie sepse edhe kjo miqesi do te kete prapavija tjera. Andaj, ruaje mikun dhe kujdes gjithmone ndaj armikut, sepse nuk i dihet.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 17:29

asnjeren as tjetren perderisa kam armiq e di se do mirpres gjithshka nga ata

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7018
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga benita krusha prej Tue 19 Feb 2013, 08:54

Katilja shkruajti:asnjeren as tjetren perderisa kam armiq e di se do mirpres gjithshka nga ata

Nga armiku e pret... edhe nese ndodh nuk te lendon shum... por te te ndodh nga miku... miqesise se disave duhet ti ruhesh me shume se armikut... Smile mendoje pak

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė tepėr frigoheni nga demet e Armikut apo nga Miqėsia qe ju ofron ai /ajo?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi