» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


erdha dhe un!!!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga leo prej Thu 18 Nov 2010, 17:12

pershendetje dhe mire se ju gjej shpresoj ti ja kalojme bukur mes jush
avatar
leo

Postime : 5
Kyējet nė forum : 7762
Regjistruar mė : 18/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 18 Nov 2010, 17:43

Pershendetje leo dhe mire se erdhe sigurisht qe do ja kalosh shum bukur ne mesin e gjith antarve te forumit..Ja kalofsh bukur

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga Annika prej Thu 18 Nov 2010, 18:39

Mire se erdhe Leo :jelous:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14662
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga leo prej Thu 18 Nov 2010, 19:10

E Dashuruar shkruajti:Pershendetje leo dhe mire se erdhe sigurisht qe do ja kalosh shum bukur ne mesin e gjith antarve te forumit..Ja kalofsh bukur
mire se te gjej flm per pritjen
avatar
leo

Postime : 5
Kyējet nė forum : 7762
Regjistruar mė : 18/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga leo prej Thu 18 Nov 2010, 19:12

Annika shkruajti:Mire se erdhe Leo :jelous:
mbrema mire se te gjej
avatar
leo

Postime : 5
Kyējet nė forum : 7762
Regjistruar mė : 18/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 22 Nov 2010, 20:22

Leo mire se erdhe..kaloja bukur mes nesh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12385
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga leisa prej Sat 22 Jan 2011, 10:34

Perseri une Smile
avatar
leisa

Postime : 1
Kyējet nė forum : 7564
Regjistruar mė : 21/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga Mirja prej Sat 22 Jan 2011, 23:21

Mir se erdhe leisa ;hi;
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10743
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga Katilja prej Sun 28 Feb 2016, 15:20

miserdhe Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6631
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: erdha dhe un!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi