» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Artistet e vjeter shqiptare - krenaria jone!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Artistet e vjeter shqiptare - krenaria jone!

Mesazh nga Kotelja prej Wed 17 Nov 2010, 20:17

Me gjithe periudhat e veshtira historike qe kane ballafaquar trojet shqiptare, nga ky popull kane dale artiste te shkelqyer, qe me performansat e tyre kane fituar dashurine e popullit. Ne filmat e vjeter shqiptare gjen tematika shoqerore nga me te ndryshmet, si dhe inserte nga realiteti yne i dikurshem sa krenar aq edhe i pervuajtshem. Kur shikon keta filma te krijohet bindja qe ne trojet shqiptare nuk ka pasur luftera as trazira, marre parasysh investimet ne talentin e tyre, tematiken e zhvillimit, kualitetin e filmit dhe perquarjen e mesazheve te forta tek shikuesi. Po permend vetem njeren artiste te merituar te popullit, Tinka Kurti, e cila eshte me e zonja se cdo artiste e hollivudit, sepse talenti i saj eshte aq origjinal e pazakonte, e karakteri i saj i ngjan zonjes se hekurte. Po te tjeret?

Ju ftoj ne debat!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13262
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi