» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

0 Pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 0 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


pershendetje te gjitheve.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

pershendetje te gjitheve.

Mesazh nga inter prej Thu 11 Nov 2010, 11:38

pershendetje te gjitheve ketu.une jam i ri ne kete forum dhe do te doja pak ndihme nga ju ,si thoni?
respekte

firma.................................................................................................................................................................................
oltjon ;hi;

inter

Shteti : tirana
Postime : 37
Kyējet nė forum : 6715
Regjistruar mė : 10/11/2010
Profesioni : jurist i ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje te gjitheve.

Mesazh nga BeLti prej Sun 14 Nov 2010, 09:26

Pershendetje, mire se ke ardh, qaste te kendshme ketej.. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?


BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 8011
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje te gjitheve.

Mesazh nga Annika prej Sun 14 Nov 2010, 19:43

Mire se erdhe Inter

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***

Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13549
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje te gjitheve.

Mesazh nga Sponsored content Today at 13:40


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi