» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


hi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

hi

Mesazh nga andi10 prej Mon 08 Nov 2010, 00:42

andi ketu


i pershendes te gjithe ne kete kaltersine shqiptare

andi10

Postime : 2
Kyējet nė forum : 6658
Regjistruar mė : 08/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 08 Nov 2010, 10:15

Pershendetje andi mire se erdhe ne kete forum te urojme argetim te kendshem ne shoqerin tone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 15843
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga Naki prej Mon 08 Nov 2010, 11:44

Hi andi, mire se erdhe argetim te kendshem ne vazhdim

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17485
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga lolita prej Mon 08 Nov 2010, 21:12

Pershendetje Andi klm

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 13852
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga Annika prej Wed 10 Nov 2010, 20:53

Pershendetje dhe mire se erdhe Andi

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***

Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13528
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga BeLti prej Sun 14 Nov 2010, 09:22

Pershendetje, mire se ke ardh, qaste te kendshme ketej.. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?


BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 7990
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: hi

Mesazh nga Sponsored content Today at 05:36


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi