» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

22 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 22 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ne syte e tu shoh....,.....

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Ne syte e tu shoh....,.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Apr 2011, 14:42

Shoh optimizem

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17076
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ne syte e tu shoh....,.....

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 14:44

tani ne syte e tu shoh pafajesi dhe thjeshtesi

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8342
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ne syte e tu shoh....,.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Apr 2011, 14:46

Shoh shoqeri edhe vullnet :puthje:

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17076
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ne syte e tu shoh....,.....

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 14:47

shoh zemren e bardhe dhe te brishte :puthje:

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8342
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ne syte e tu shoh....,.....

Mesazh nga Katilja prej Mon 15 Apr 2013, 19:42

shoh lot te sinqert

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6730
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ne syte e tu shoh....,.....

Mesazh nga benita krusha prej Tue 16 Apr 2013, 10:11

Katilja shkruajti:shoh lot te sinqert

oooo lotet nuk i sheh dot kurr ne syt e mi. Smile

ne syt e tu shoh qiltersine pavaresisht qe deshiron te dukesh Katile Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8342
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ne syte e tu shoh....,.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi