» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetije te gjithve nga leo.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

zzzz Pershendetije te gjithve nga leo.

Mesazh nga Leo@! prej Sat 06 Nov 2010, 23:10

Pershendetije te gjithve...!
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8464
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Pershendetije te gjithve nga leo.

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 06 Nov 2010, 23:56

Pershendetje Leo@ Mire se erdhe ne forumin Hapesira e Qiejve Shqiptare te uroj argetim te kendshem ne mesin tone me rrespekt Klea


Edituar pėr herė tė fundit nga Kle@Love nė Sun 07 Nov 2010, 10:43, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16977
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Pershendetije te gjithve nga leo.

Mesazh nga lolita prej Sun 07 Nov 2010, 09:30

Pershendetje Leo

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Pershendetije te gjithve nga leo.

Mesazh nga Leo@! prej Sun 07 Nov 2010, 14:46

Pershendetie lolita.....!
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8464
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Pershendetije te gjithve nga leo.

Mesazh nga Annika prej Sun 07 Nov 2010, 21:07

Pershendetje dhe mire se erdhe ne forumin Leo

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14662
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Pershendetije te gjithve nga leo.

Mesazh nga BeLti prej Sun 14 Nov 2010, 09:20

Pershendetje, mire se ke ardh, qaste te kendshme ketej.. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9124
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Pershendetije te gjithve nga leo.

Mesazh nga Leo@! prej Sun 14 Nov 2010, 13:43

Mir se erdhe
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8464
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Pershendetije te gjithve nga leo.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi