» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


TE urresh vetveten..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

TE urresh vetveten..

Mesazh nga Arjana prej Fri 29 Oct 2010, 02:39

Te urresh vetveten. Nje fjali teper e vecante sepse askush smund ta urrente dot vetveten, por ka raste dhe qe ndodh nje gje e tille.
Ju ka ndodhur ndonje here, te jeni ne nje moment kulminant ku cdo gje ne jeten tuaj nuk ecen ashtu sic duhet dhe te vetmin fajtor te kesaj gjeje beni veten tuaj? Ju ka ndodhur ndonjehere te urreni veten tuaj, per ate cka ndjeni per nje person, per njeriun qe jeni, per ndonje gabim qe keni bere dhe nuk e ndreqni dot?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TE urresh vetveten..

Mesazh nga deti prej Fri 29 Oct 2010, 15:02

Njeriu mund ta urrej urrejtjen qe e ka brenda vetes, por vetveten jo. Ta urresh vetveten do te thot te mos duash asgje ne kete bote. Urrejtja ndaj vetvetes eshte mosmirenjohje ndaj Krijuesit te tij sepse gjithmone ka nje zgjidhje.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13201
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TE urresh vetveten..

Mesazh nga Katilja prej Sat 23 Feb 2013, 17:28

Pse duhet te urresh vetveten??..............pak autostime duhet te kete
cdo njeri...pastaj, mendoj se duhet te duash me pare veten, qe te jesh
ne gjendje te duash te tjeret....por njeriu duhet te mendoj ne
pozitiv....sepse vetem keshtu munde te thithi energjine pozitive qe na
rrethon, optimizmi eshte nje nga celsat e suksesit ne jete .......Ne
fakte, njeriu eshte pjelle e fantazise se tije,cdo gje qe mendojme ta
realizojme, ne qofte se kemi perkushtimin e duhur,dhe nese mendja na
rreh gjithmone rreth ketij objektivi,atehere te jesh e sigurte se ai
objektiv do te realizohet...........Une mendoj se nuk ka problem te
pazgjithshem, prandaj duhet te jemi optimiste ta duam jeten,dhe ta
jetojme ate cdo dite ,cdo ore ,cdo minut ,cdo sekond....jeta eshte e
bukur.............

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6727
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TE urresh vetveten..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi